AKTUÁLNĚ

Výsledkový servis mládeže 21.08. - 27.08.2017

28.08.2017 09:43 |

Kat. Kdo s kým Výsl. Branky MFK
U19 MFK Vyškov FC Kyjov 5:1 Zbořil Miloš 2x, Husár Robin, Gebhart Pavel, vl. Gurtler Samuel
U17 (01,02) MFK Vyškov FC Kyjov 2:3 Vilím Martin, Němec Petr
U15 1.SC Znojmo MFK Vyškov 7:0
U14 1.SC Znojmo MFK Vyškov 7:0
U13 FC Fastav Zlín MFK Vyškov 10:3 Bureš Alexandr, Prokop René, Martínez Puche Andrés pk.
U12 FC Fastav Zlín MFK Vyškov 9:2 Soldán Jiří, Barát Daniel
U19 Žďár nad Sázavou MFK Vyškov 4:1 Husár Robin
U17,01,02 Žďár nad Sázavou MFK Vyškov 1:3 Němec Petr 2x, Ambroz Dominik
U13 MFK Vyškov FC Zbrojovka Brno 5:6 Vráblík Vojtěch 2x, Prokop René, Pleva Tomáš, Kovalský David
U12 MFK Vyškov FC Zbrojovka Brno 3:2 Hořava Vojtěch, Šeránek Jakub, Bačovský Patrik

více

MFK Vyškov - FK Hodonín 7:4 (3:2)

21.08.2017 07:54 |

Branky: 26´ (Jeřábek), 28´, 45´ a 60´ (Koudelka), 49´ a 67´ (Matocha), 88´ (Dabič) - 7´ (Polách), 39' a 58´(Mareš), 83´(Sasín)

Sestava domácí: Kollár - Praks, Rapouch (46´ Novotný), Matocha, Koudelka, Lahodný (80´Studený), Dabič, Cvijovič, Krejčí, Jeřábek, Němeček (69´Josl)

Sestava hosté: Petráš - Mareš, Čurgali (65´Hesek), Paděra, Vinkler, Žák, Šturma (70´Tulaydan), Dekleva, Fojtík, Polách, Sasín (83´ Dovhanyuk)

ŽK: 36´ Rapouch, 72´Krejčí, 77´Jeřábek

Rozhodčí: Hl. - Machač Lukáš, AR1 - Černý Josef, AR2 - Staněk Josef, delegát - Rabušic Radek

Diváků: 223

více

Výsledkový servis mládeže 19.08. - 20.08.2017

21.08.2017 07:48 |

U19 MFK Vyškov Humpolec 6:1 Horváth Tomáš 2x, Hladký Marcel 2x, Kučera Tomáš, Rozehnal Matěj
U17 (2001-2) MFK Vyškov Humpolec 0:1
U15 Havlíčkův Brod MFK Vyškov 1:3 Gottvald Daniel, Zimmermann Patrik, Ševčík Daniel
U14 Havlíčkův Brod MFK Vyškov 0:2 Kříž Adam, Murányi Michal
U13 Sigma Olmouc MFK Vyškov 14:0
U12 Sigma Olmouc MFK Vyškov 6:6 Barták Daniel 2x, Pytela Marek 2x, Bednář Vojtěch, Hořava Vojtěch

více

Výsledkový servis mládeže 12.08. - 13.08.2017

14.08.2017 10:24 |

U19 1.SC Znojmo B MFK Vyškov 3:2 2x Machálek Jakub
U17 1.SC Znojmo B MFK Vyškov 2:1 Němec Petr (pk.)
U12 MFK Vyškov ČAFC 12:9 Přípravné utkání

více

Přípravná utkání U15

07.08.2017 09:23 |

Sokol Konice - MFK Vyškov U15 1:7 (0:3)
Branky: Ševčík Daniel 3, Zimmermann Patrik 2, Klimeš Jiří, Hrabovský Marek

1.FC Viktorie Přerov - MFK Vyškov U15 4:0 (1:0)

1.FC Viktorie Přerov - MFK Vyškov U15 3:2 (0:1)
branky: Zimmermann Patrik, Klimeš Jiří

více

U15 - SK Uničov U15 - MFK Vyškov U15 2:1 (0:0)

20.07.2017 07:55 |
Branky: 37.,70. min - 55. min Ress Michal

Hodnocení utkání: První poločas jsme měli mírnou převahu, velice pěkně jsme kombinovali, ale pouze po velké vápno, kam jsme nemohli proniknout a navíc jsme málo stříleli. Druhý poločas nás soupeř zaskočil a hned v druhé minutě nám vstřelil gól na úrovni velkého vápna přímo k tyči. Kombinaci nám soupeř příliš nepovoloval svým důrazným obsazováním a po chybách ve středu hřiště jsme nebyli schopni se dostat na soupeřovu stranu. Gól jsme vstřelili v 55. minutě z přímého volného kopu. Na přední tyč si naběhl jako první Michal Ress a míč uklidil přímo pod břevno. Po tomto gólu byla hra opět vyrovnaná, ale bohužel v poslední minutě po pěkné kolmici běžel jeden s protihráčů sám na Adama Pernicu a proměnil.

více

1.místo na turnaji v Olšanech

20.06.2017 08:58 | V sobotu 17.06. jsme definitivně uzavřeli fotbalovou pololetní sezonu účastí na 1. ročníku Junior Cup v Olšanech u Prostějova. Turnaj byl určen pro hráče 2009 a mladší. Hrálo se na domácím travnatém hřišti o velký Putovní pohár starosty obce Olšany u Prostějova. Naši borci po 7 výhrách a 1 remíze zaslouženě obsadili 1. místo na turnaji a putovní pohár se na rok stěhuje do Vyškova. Co říci na závěr. Asi jen, že po obědě opět nastala nám dobře známá situace, kdy našim borcům na krátkou dobu ztěžkla bříška, ale brzy vše napravili. Děkujeme trenérům za úsilí a věnovanou píli našim borcům. Poděkování patří také pořadateli za bezvadně připravený turnaj, který se (až na nepřízeň počasí) opravdu povedl :-) Rodičové drazí, máme opravdu betelný tým.