Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

21.kolo Dne 14.4.2018 15:30hod tráva MFK Vyškov s.r.o. ,,A" - FC Velké Meziříčí 0:3

MFK Vyškov s.r.o. - FC Velké Meziříčí  0:3  poločas 0:1

Branky: 4min.Dolejš Petr - 52,63min.Simr Pavel

Diváků:283

Rozhodčí:Žurovec David,Cieslar Ondřej,Bureš Jakub

Delegát: Kordula Antonín

ŽK:43min.Schneidler,90min.Kuncl,86min.Tijani,66min.Němeček - 84min.Smejkal,18min.Komínek

Sestava Vyškova Machalický - Schneider - (Odehnal 76min Kone) - Přerovský -(Matocha 46min.Němeček) - Kuncl - Toure - Tijani - Pospíšil - Jeřábek - (Novotný 46min.Studený) - přp.Rozehnal - Sova Trenér:Jan Trousil

Sestava Velkého Meziříčí Pokorný - Šimáček - Puža - Dolejš - Šuta - (Simr 66min.Mezlík) - Smejkal - (Demete 79min.Vlk) - (Berka 76min.Krejčí) - Komínek - Mucha Trenér:Libor Smejkal

Hodnocení trenéra Vyškova Jana Trousila  zápas ovlivnila již 4min.,kdy jsme po velké chybě darovali soupeři vedení.Do konce 1poločasu jsme měli šance na vyrovnání,ale koncovka Matochy,Přerovského,a Novotného nebyla přesná.Do 2.poločasu jsme vstoupili aktivně,ale udělali jsme opět velkou chybu a zničeho nic nám soupeř odskočil na 0:2.Od té chvíle už jsme nebyli nebezpeční a zaslouženě jsme prohráli.V zápase mi chyběla větší odvaha ofenzivních hráčů v zakončení a přímočarosti na branku.Proto jsme nevstřelili branku.

Hodnocení trenéra Velkého Mezříčí:,,Pro nás to nebyl tak snadný zápas,jak napovídá výsledek.Viděl jsem Vyškov v Kroměříži,kde hrál velmi dobře.Takže jsem měl velké obavy,protože náš tým neměl formu.Ale u nás je to o srdíčku a myslím,že dneska ho kluci do zápasu dali víc než domácí,"dodal k hodnocení utkání trenér Smejkal