Aktuality

náhled Starší žáci MSŽD - U15 sk.D

23.kolo Dne 12.5.2018 10:00hod tráva FŠ Třebíč - MFK Vyškov s.r.o. U15 2:1 - OSTUDA A PLÁČ PO UTKÁNÍ

FŠ Třebíč - MFK Vyškov s.r.o. 2:1             Poločas  1:0

Branky:12,68min.Bulička Tomáš - 3min.Ševčík Daniel

Diváků 80

Rozhodčí:Nováček Ivo,Muller Jiří,Svoboda Libor

ŽK:31min.Pušpacher Mila,30min.Ševčík Daniel,

ČK:31min.Pušpacher Milan,53min.Masařík Filip

Sestava:Smékal - Moural - Ress - Formánek - Klepáček- Čtvrtníček 46min.Murányi - Klimeš - Hrabovský - Masařík - (Ševčík 34min.Zimmermann) - Pušpacher  Trenér:Jaroslav Liška Vedoucí:Roman Olejníček

Hodnocení trenéra: Vstup do utkání se nám povedl a již ve třetí minutě jsme vstřelili úvodní branku zásluhou Daniela Ševčíka, po přihrávce Filipa Masaříka. V úvodu utkání jsme byli aktivní a vytvořili jsme si územní převahu. Je velká škoda, že ve 12´minutě jsme dostali branku na 1:1, ale i přesto jsme pořád diktovali tempo utkání až do 31´, kdy se nešťastně zranil náš útočník Daniel Ševčík a byl převezen do nemocnice s otřesem mozku. Hned na to náš záložník vymyslel nejhorší scénář a bezhlavě podrazil pronikajícího domácího hráče a tím začalo naše ródeo. Neodpustil si ukázat na hlavního rozhodčího prostředníček a tím pádem dostal červenou kartu. Toto považuji za velké darebáctví. Ipřesto jsme si řekli v kabině, že se budeme plně soustředit na hru a všichni jsme věřili, že si odvezeme minimálně jeden bod z tohoto utkání. Bohužel, ikdyž jsme byli lepší a vytvořili jsme si mnoho šancí, tak opět náš hráč vymyslel zhruba osm metrů od kruhu největší pitomost a podrazil domácího hráče. To všechno bych ještě chápal, ale co provedl v následujícím momentu, kdy hráči stoupl na záda a kopl ho úmyslně do zád. Toto považuji za zbabělost a ubohost našeho hráče. Náš hráč měl velké štěstí, když udělal tento přestupek, že pořadatelská služba včetně trenéra domácího mužstva zastavila z tribuny utíkajícího otce faulovaného hráče, vůbec nevím jak by tohle dopadlo, kdyby se tatínek dostal na hrací plochu. Tohle co se stalo v tomto utkání jsem za svých dvacet osm let, co trénuji v jakýchkoliv soutěžích nezažil. Jsem zklamán jednáním svých hráčů, kteří zkazili ostatním klukům a kamarádům toto utkání. Všichni jsme vstávali brzy ráno před šestou hodinou a těšili se na utkání a tihle dva hráči nám pokazili celou neděli. Chci poděkovat za bojovnost devíti hráčům, kteří vydrželi hrát utkání až do poslední minuty. Bylo to velice náročné. Jsem na ně pyšný, protože si zasloužili alespoň jeden bod. Bohužel minutu a půl před koncem jsme obdrželi druhou branku a prohráli jsme 2:1, ale ipřesto jsme si vytvořili v devíti lidech tři obrovské šance ke skórování. Byli jsme potrestáni nedisciplinovaností dvou lidí, kteří nás připravili o tři body.

Všem hráčům děkuji za bojovnost a nasazení.