Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Dne 10.11.2018 sobota 15.kolo začátek 14:00hod MFK Vyškov - TJ Valašské Meziříčí 4:1 poločas 2:1

MFK Vyškov - TJ Valašské Meziříčí 4:1  poločas 2:1

branky:18,65min.Vintr O,35min.Vychodil,63min.Vintr M - 32min.Výmola

diváků 158

ŽK:89min.Ng anzi Ally Hamis - 1min.Pop

Rozhodčí:Slilný Zdeněk,Macrineanu Jiří,Vostrejš Ivan

Delegát:Boček Vladimír

Sestava Vyškova:Sova - Látal - Krejčí - (Vintr M 83min.Arsič) - (Přerovský 58min.Matocha) - Tijani - (Vychodil 74min.Ng anzi Ally Hamis) - Jeřábek - Němeček Trenér:Jan Trousil

Sestava Valašského Meziříčí:Michut - (Matyáš 45min.Sovák) - Šichor - Žilinský - Michálek - Výmola - Furmánek - (Pop 69min.Kundrát) - Bartozel - (Vrána 86min.Ryšánek) - Dekleva Trenér:Marián Bedrich

Hodnocení Trenéra:,,Byly to povinné tři body,ale Valmez tady nehrál špatný fotbal a zápas pro nás určitě nebyl jednoduchý.Naštěstí jsme hned po vyrovnání utekli na 2:1.Druhý poločas kromě úvodních deseti minut byl z naší strany dobrý a těch gólů mohlo být více.Takže stímhle zápasem je spokojenost,," hodnotil utkání trenér Jan Trousil

Hodnocení Trenéra:,,Zápas jsme začali špatně.Odstoupili jsme od hráče a dali si polovlastní branku.Po našem autu jsme srovnali,ale vydrželo nám to jen tři minuty.Ve druhém poločase jsme měli dvacet minut navrch.Dvě až tři situace v domácím pokutovém území se mi nelíbily a zaváněly penáltami.Pak Pop vyslal do gólu po špatné malé domů Vyškovského hráče a Michálek se špatně domluvil s Michutem na propadlém míči.Dva slepené góly a bylo po zápase.Ze čtyř branek jsme si dali tři sami.Za stavu 2:1 to měli držet a rvát se aspoň o bod,ale nestalo se,"řekl trenér Valmezu Marián Bedrich