Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Dne 10.5.2019 24.kolo Mistrovské utkání SK Hanácká Slavia Kroměříž - MFK Vyškov s.r.o. A 1:1 poločas 1:1

SK Hanácká Slávia Kroměříž - MFK Vyškov s.r.o. A 1:1 poločas 1:1

Branky: Kovář - Jeřábek

Diváků: 323

ŽK - 15´Matoušek, 28´Silný, 48´Motal, 61´Kovář - 56´Jeřábek, 67´Lahodný, 90+1´Vintr

Rozhodčí:Křepský Michal,Richtář Jaromír,Mikeska Karel

Delegát:Kundelius Ladislav

Sestava Kroměříž: Jicha - Zavadil, Cupák, Motal, Okleštěk - Silný, Matoušek (C), Kovář, Krhut -Jeleček, Moravec - Trenér: Bronislav Červenka

Sestava Vyškov: Šustr - Němeček, Krejčí, Franck, Novotný - Lahodný, Jeřábek (C) - Sečkář, Matocha, Vintr - Tibar - Trenér: Jan Trousil

Hodnocení trenéra Bronislava Červenky: "Výsledek nás mrzí. Od pětapadesáté minuty jsme byli jasně lepší a na šance jsme ve druhé půli vyhráli 7:2. První poločas jsme sice moc nezvládli, ale ve druhé půli jsme se zlepšili a hráli výborný fotbal. Soupeř byl v prvním poločase rychlejší, presoval nás a vytvářel si šance. My jsme byli u všeho později, měli jsme nohy v medu. Hosté naopak první půl běžecky zvládli. Po přestávce jsme si vytvořili obrovské množství šancí, bohužel jsme druhý gól nevstřelili. Je to škoda. I když byl soupeř kvalitní, tolik příležitostí jsme neměli za poslední tři zápasy."

Hodnocení trenéra Jana Trousila: Bylo to velice kvalitní utkáni z obou stran. My jsme byli lepší šedesát pět minut, kdy jsme dobře napadali a byli aktivní. Bohužel jsme se nedostali do vedení. Měli jsme hodně střel, ale chybělo mi ještě kvalitnější řešení finální fáze. Od šedesáté páté minuty nás soupeř dostal pod tlak a se štěstím jsme přežili závary před naší brankou. V závěru se štěstěna mohla přiklonit na naši stranu, ale Němečka fantasticky vychytal brankář Jícha. Remízy nesnáším a tahle neřeší vůbec nic pro oba týmy. Bylo to nadstandardní utkání třetí ligy, které nepoznalo vítěze. Obrovské díky patří našim fanouškům,kteří nám vytvořili domácí prostředí.