Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Dne 16.3.2019 Mistrovské utkání A týmu 16.kolo MFK Vyškov - SK Spartak Hulín 3:0 poločas 2:0

MFK Vyškov - SK Spartak Hulín 3:0 poločas 2:0

branky:30min.(Kostka vls.) 39,73min.(pk.)M.Vintr

Rozhodčí I Vostrejž,P.Líkař,S.Vejtasa

ŽK: 21´Vintr, 64´Lahodný - 80´Vyskočil

Diváků:263

Sestava Vyškova: Šustr - Sečkař (83´Zbořil) - Hirsch - Djaleu - Malár - Langer - Lahodný - Jeřábek (C) - Němeček - M.Vintr (75´Matocha) - Klesa (86´George) Trenér:Jan Trousil

Sestava Hulína: Jelínek - Pospíšil - Kostka - Zlámal (C) - Smrček - Šrom - Ondřejka (85´.Minář) - Oulehla - Sedláček - Koláčný (72´Rožek) - Tureček Trenér:

Hodnocení utkání trenéra Vyškova: První zápas byl od nás zvládnutý velmi dobře. Na těžkém terénu jsme nezačali dobře. Soupeř měl dvě šance po rohových kopech. Naštěstí je nevyužil.Potom jsme už začali určovat tempo hry my a vytvářeli si šance. Do konce poločasu jsme odskočili na 2-0.Ve 2.pol.jsme už soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili a kontrolovali výhru.Jsem rád ,že jsme neinkasovali branku a zápas zvládli.

Hodnocení utkání trenéra Hulína: Dnes jsme po úvodu, kdy jsme si vytvořili dvě nebo tři šance a hráli jsme aktivně, mysleli, že by ten výsledek mohl dopadnout lépe. Bohužel z prvního nákopu do naší šestnáctky, kde nebyl ani žádný útočící hráč, si dáme vlastní branku. Deset minut na to vyrobíme další chybu, je z toho pokutový kop. Mužstvo šlo pak herně dolů. Je to škoda, už minulý zápas s Líšní jsme měli několik stoprocentních šancí, a když je neproměníme, mužstva nás za to trestají. Vyškov poté za stavu 2:0 z dalšího pokutového kopu zvýšil. My jsme měli nějaké šance, domácí ale také a podržel nás brankář Jelínek. Jsme bez bodu, je to škoda. Asi na nás leží ta tíha potřeby získat bod, ti hráči místo toho, aby hráli aktivně, se schovají . To musíme v hlavách změnit, protože jinak bychom tu záchranu nezvládli.