Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Dne 18.5.2019 25.kolo Mistrovské utkání MFK Vyškov s.r.o A - FC Velké Meziříčí 5:1 poločas 2:1

MFK Vyškov s.r.o. A - FC Velké Meziříčí 5:1 poločas 2:1

branky:21,66min.Matocha,24min.Jeřábek,59min.Vintr,87min.Ayissi Abega  Gislain Tony - 29min.Simr

Diváků 184

ŽK:56min.Vintr,44min.George John Tibar,88min.Lahodný - 77min.Dolejš,73min.Crkal,45min.Mucha

Rozhodčí:Macrineanu Jiří,Gasnárek Michal,Drozdy Lukáš

Delegát:Prokeš Jan

Sestava Vyškova:Šustr - Hirsch - Vintr - George Jon Tibar 59min.Ayissi Abega Gislain Tony - Matocha 82min.Jaroš - Lahodny - Krejčí (K) - Sečkař - Jeřábek - Novotný 57min.Langer - Nemeček Trenér:Jan Trousil

Sestava Velké Meziříčí: Kruba - Kriegsmann - Dolejš - Šustr 74min.Kračal - Simr - Smejkal  66min.Puža - Crkal 56min.Dufek - Demente - Berka - Komínek(K) - Mucha Trenér: Smejkal

Hodnocení trenéra domácích: Pětatřicet minut bylo z naší strany velmi dobrých. Vedli jsme 2:0 a soupeře jsme nepustili do šance. Pak jsme jednou zaspali a jejich stěžejní hráč Simr toho využil. My jsme pak znervózněli. Prvních deset minut ve druhé půlce bylo bojácných, měli jsme strach o výsledek. Od chvíle, kdy jsme dali na 3:1, tak už byl zápas zase v naší moci. Přidali jsme další dvě branky a cíl vyhrát jsme splnili. Klukům jsem před zápasem říkal, že nás čeká pět kol, takže chci uhrát patnáct bodů a teprve pak se podíváme na tabulku.

Hodnocení trenéra hostů: Utkaní bylo vyrovnané. My jsme měli problém prostě v tom, že jsme dělali hrubé chyby a Vyškov je trestal. Předcházely všem gólům, vyjma prvního, kdy to bylo nešťastně tečované. Kazili jsme jednoduché balóny, chyběl nám přechod do protiútoku a finální přihrávka. A když už jsme se do šance dostali, tak jsme to řešili špatně.