Aktuality

náhled Mladší dorost MSDD - D ml.U17

Dne 2.3.2019 Přípravné utkání U16,15 Horn (Rakousko) - MFK Vyškov 6:4 poločas 0:2

Horn (Rakousko) - MFK Vyškov 6:4 poločas 0:2

branky:domácí 49,55,60,87,88,89min.  - 5,24,70min.Zimmrmann Patrik,90min.Zouhar Dominik

Sestava:Derka 46min.Pernica - Kříž M - Najman - Formánek M - Kříž A - Pušpacher - Klepáček - Formánek J - Zouhar - Ress - Klimeš - Moural - Ševčík - Zimmrmann  Trenér:Jan Wachtel

Hodnocení utkání:Dnes jsme odehráli zápas v Rakouském Hollabrunnu.Zápas probíhal ve vysokém tempu na obou srtanách,v prvním poločase nám hodně pomohl brankář,proto jsme byly ve vedení.V druhém poločase soupeř proměnil víc než my a zaslouženě vyhrál.Střídalo se hokejově,takže kluci si vyzkoušeli víc postů klukům zaslouženě patří poděkování za nasazení ve hře.