Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Dne 23.3.2019 Mistrovské utkání A týmu 17.kolo SK Líšeň - MFK Vyškov 1:1 poločas 1:0

SK Líšeň - MFK Vyškov 1:1   poločas 1:0

branky: 16min. Machálek - 56min.Vintr

Diváků 685

ŽK:45min.Černín - 30min.Hirsch,63min.Vintr,87min.Djalen,64min.Malár

Rozhodčí:Denev Alex,Machač Lukáš,Rosický Lukáš

Delegát:Sedláček Pavel

Sestava Líšňe:Vítek - Bednář - Vavřík - Černín - Hlavica - Machálek - (Reteno Elekana Guy 88min.Jambor) - Fall - (Dementer 81min.Minařík) - Rolínek - Krula Trenér:Miloslav Machálek

Sestava Vyškova:Šustr - Hirsch - (Vintr 83min.Krejčí) - Langer - Klesa - Lahodný - Djalen - Malár - (Sečkař 34min.George)- (Jeřábek 46min.Matocha) - Němeček Trenér:Jan Trousil

Hodnocení trenéra SK Líšeň: Na úroveň třetí ligy to bylo výborné utkání, bylo plno šancí, udělali jsme hrdinu z hostujícího gólmana. Pro nás trochu smolné utkání, ale na šance se nehraje. Proti prvnímu utkání v Otrokovicích jsme se výrazně výkonnostně zvedli, takže z mé strany spokojenost. Ztratili jsme dva body, ale to je fotbal. Klukům jsem za výkon poděkoval, jestli budou takhle hrát dál, tak nemám obavy.

Hodnocení trenéra MFK Vyškov: To, co jsme chtěli hrát, jsme předvedli až ve druhé půlce. První poločas jsme absolutně nezvládli, i když šanci měl Klesa. Úplně jsme se vytratili ze středu hřiště. V zápase nás udržel jen brankář Šustr. Dvacet-pětadvacet minut ve druhé půlce bylo z naší strany velmi dobrých. Vyrovnali jsme a měli i další šance. Ale pak se to zase překlopilo na jejich stranu a díky tomu, že Šusťa vytáhl další fantastický zákrok, tak jsme uhráli remízu. Za první půlku jsme si ji nezasloužili, ale jsme samozřejmě rádi, že si odvážíme bod.