Aktuality

náhled Mladší žáci MSŽD - U14 sk.D

Dne 24.3.2018 11:45hod UT Vyškov MFK Vyškov s.r.o. - SK Hanácká Slavia Kroměříž U14 1:9

MFK Vyškov s.r.o. - SK Hanácká Slavia Kroměříž 1:9 poločas 1:5

Branky: 17min Hrabovský Marek - 4,15,18,25,35,36,60,65,68min.

Diváků:30

Rozhodčí:Kučera,Kolář,Adler

Hodnocení trenéra Vyškova:dnes jsme odehráli velmi těžké utkání,protože v ročníku 2004 je momentálně vysoká marodka.Do dnešního zápasu jsme nastoupili bez 6 hráčů základní sestavy a to bylo především znát ve středu hřiště a v obraně,kde jsme ztráceli nejvíce míčů a soupeř naše chyby nekompromisně trestal.Jedinou branku za náš tým vstřelil Marek Hrabovský po odraženém míči z rohového kopu.V prvním poločase jsme pár šancí měli,ale bohužel neproměnily.Nějvetší šanci našeho týmu byl únik ve 22minutě Milana Pušpachera,který se řítil sám na brankáře.Ve druhém poločase byla viditelná únava hráčů,kteří hráli již druhé utkání a hosté nás přehrávali.V 58minutě při souboji o míč se zranil Martin Formánek a musel být vystřídán.Hráčům děkuji za bojovnost a věřím v brzké uzdravení všech hráčů a tím i v lepší výsledky.