Dne 24.3.2018 15:00hod tráva FK Hodonín - MFK Vyškov s.r.o ,,A" 4:1

FK Hodonín - MFK Vyškov s.r.o. 4:1 poločas 1:0

Branky: 36,52min.Dovhanyuk,50,75 (2xpk.) Hesek  -  77min.Přerovský

Diváků 250

ŽK:66min.Fojtík,48min Cvijovič - 42min Tijani,43min.Přerovský,(65 -69 Lahodný ),73min Kuncl

ČK:69min.Lahodný

Rozhodčí:Popelka,Gasnárek,Hanáková

Dle.Lenfeld

Sestava Hodonína: Lupač - Křivánek - Paděra - Hesek - (Dovhanyuk 86min.- Vinkler) - Novotný - Šturma - Dekleva - (Opina 76min.- Sasín) - (Fojtík 89min. - Suchý) - Cvijovič Trenér:

Sestava Vyškova: Sova - Kone - (Odehnal 57 Božovič) - Přerovský - Matocha - Lahodný - Kuncl - Toure - Tijani  - Jeřábek - (Němeček 18min Zoue)Trenér:Jan Trousil

Hodnocení utkání trenéra Hodonína:,,ve výhru jsem začal veřit až ve třiadevadesáté minutě.Dnes jsme se se soupeřem popasovali dobře.Celou přípravu jsme se připravovali na ligové zápasy a jsem velice rád,že se mužstvo po kolektivním výkonu podařilo Vyškov zdolat.Jediné,co mě mrzí,je gól na 4:1," řekl po jasném vítězství trenér Hodonína Tomáš Polách

Hodnocení utkání trenéra Vyškova:,,jsem z výkonu hráčů zklamaný.Vůbec se nesoustředili na hru,ale spíše na projevy směrem k rozhodčímu.Takto se to hrát nedá.Domácí byli fotbalově agresivní a ve druhém poločase nás zmáčkli,"zklamaně popsal trenér Vyškova Jan Trousil