Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Dne 26.5.2019 26.kolo Mistrovské utkání SFK Vrchovina - MFK Vyškov s.r.o. A 2:1 poločas 0:1

Vrchovina - MFK Vyškovs.r.o. A  2:1  poločas 0:1

Branky: 49´ a 64´Vopršál - 19´Vintr

Diváků: 230

ŽK: 9´Skalník, 74´Smetana, 79´Vopršál, 80´Batelka - 45+4´Sečkář, 60´Jeřábek, 79´Vintr, 83´Lahodný

Rozhodčí:Tomanec Josef,Drozdy Luboš,Popelák Luboš

Delegát:Sedláček Pavel

Sestava Vrchovina: Kolář - Wolker (72´Bača), Michal (K), Svoboda (47´Smetana), Batelka, M. Skalník, K. Skalník, Vašíček (56´Duda), Zbytovský, Duba, Vopršál

Sestava Vyškov: Šustr - Novotný, Jeřábek, Krejčí, Němeček - Langer (55´Malár), Lahodný - Hirsch(67´Tibar), Matocha, Sečkář(75´Lukášek) - Vintr

Hodnocení trenéra Vyškova: Začali jsme velice dobře, brzy jsme se dostali do vedení, ale od dvacáté minuty.nás soupeř dostal do problémů svou agresivní hrou a dlouhými nákopy, které jsme nevyhrávali a zbytečně faulovali. Zápas byl moc rozkouskovaný a domácí začali hrozit ze standardních situací. Ve druhé půli jsme hned na začátku udělali zbytečnou chybu, ze které domácí vyrovnali. Hned za další minutu jsme mohli jít opět do vedení,ale velkou šanci jsme nedali. Vrchovina nám potom dala rozdílový gól po rohu. Od sedmdesáté minuty jsme si vypracovali dostatek šancí na otočeni výsledku, ale dnes jsme nebyli produktivní. Někteří naši hráči se nevyrovnali s velkou agresivitou Vrchoviny a proto jsme dnes odešli poraženi.