Dne 30.3.2019 Mistrovské utkání MFK Vyškov - FK Hodonín 2:1 poločas 0:0

MFK Vyškov - FK Hodonín 2:1  poločas 0:0

branky:66min.Djaleu,69min.Vintr - 60min.Žák

Rozhodčí:Mikeska Karel,Drozdy Luboš,Černoevič Alexandr

Delegát: Peřinka Jiří

Sestava Vyškova:Šustr - Hirsch - Malár - Krejčí - George 55min.Sečkař - Langer 64min.Djaleu - Lahodný - Jeřábek (C) - Němeček - Klesa - Vintr 82min.Novotný Trenér:Jan Trousil

Sestava Hodonína :Petráš 71min.Novotný - Suchý - Bohum 65min.Flasa - Sasín 57min.Piňa - T.Mareš - Žák - Hesek (C) - Jakoubek - L.Mareš - Pospíšil - Fojtík Trenér:Pavol Švantner

Hodnocení trenéra MFK Vyškov: Zasloužená výhra, která se ale rodila těžce. Hodonín k nám přijel pouze bránit a bylo těžké se do jejich obrany prokombinovat. V prvním poločase jsme si vytvořili šance, ale nevyužili jsme je. Problém přišel ve druhém poločase, kdy se Hodonín z první jejich větší šance prosadil a šel do vedení. Chvilku potom jsme dostali červenou kartu a tam se paradoxně zápas překlopil na naši stranu. Zápas jsme otočili na 2-1 a mohli přidat ještě další. Kluci to odmakali a ukázali charakter. Je to důležité povzbuzení do dalších zápasů. Teď se musíme připravit na těžký zápas do Petřkovic, kde chceme uspět.

Hodnocení trenéra FK Hodonín: Já to beru tak, že to jsou tři ztracené body. Za stavu 0:1 soupeř logicky znervózní, nám vedení naopak psychicky pomohlo a měli jsme to uhrát. Když už ne tři, tak aspoň ten bod. Ale můžeme si za to sami, jsem naštvaný, protože jsou to ztracené body.