Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Dne 31.8.2019 Mistrovské utkání MFK Vyškov s.r.o. ,, A" FK Dolní Benešov 2:1 poločas 0:0

MFK Vyškov s.r.o. A - FK Dolní Benešov 2:1  poločas 0:0

branky:46min.Jaroš Karel,54min.Oulehla Jiří - 65min.Rychnovský David

ŽK: 87min.Rychnovský,89min.Moravec

Diváků 154

Rozhodčí:Slilný Zdeněk,Černovič Alexandr,Pochytý Stanislav

Delegát: Hucký Zdeněk

Sestava Vyškova: Spurný - Hanuš - Smrčka 46min.Jaroš - Oulehla - Langer - Lahodný - Křivánek 69min.Matocha - Krejčí - Sečkař 87min.Novotný - Rus 46min.Smékal - Němeček Trenér:Jan Trousil

Sestava Dol.Benešova: CHvěja - Rychnovský - Býma 65min.Skroch - Romaněnko 59min.Gomola - Moravec - Blahuta - Pecuch - Labuda - Haas - Trajkovski - Karčmář Trenér:Dominik Kroupa

Hodnocení trenéra Trousila:,,V dnešním zápase nám šlo o hodně.My jsme museli za každou cenu vyhrát.Díval jsem se na dva zápasy Benešova proti Blansku a Prostějovu a věděli jsme,že to bude těžké.Boužel jsme se v 1.poločase gólu nedočkali.Nástup do toho druhého nám vyšel,dali jsme dva góly,ale o výsledku nebylo rozhodnuto.Hosté změnili rozestavění a díky vyskokým hráčům vyhrávali osobní souboje a dostali nás pod velký tlak.Bylo štěstí,že po kontaktním gólu hosté nevyrovnali.My jsme mohli rozhodnout z brejkových situací,to se nestalo,a tak to bylo drama až do konce.Každopádně dobrý zápas a jsem rád,že jsme ho zvládli vítězně!"

Hodnocení trenéra Kroupu:,,Po bezbrankovém první půle jsme bohužel špatně vstoupili do té drůhé.Po chybách jsme zbytečně dvakrát inkasovali.Změnili jsme rozestavění,dlouhými nákopy jsme si vytvořili šance,dali i kontaktní gól,ale řadu dalších gólovek likvidoval domácí brankář,a tak jsme znovu neuspěli.Vyškov vyhrál zaslouženě!"