Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Dne 4.5.2019 23.kolo Mistrovské utkání MFK Vyškov s.r.o. - FC Dolní Benešov 2:0 poločas 2:0

MFK Vyškov s.r.o. - FC Dolní Benešov 2:0  poločas 2:0

branky:39,43min.Vintr Marek

Diváků 232

ŽK:80min.Šustr,58min.Krejčí - 54min.Pecucha

Rozhodčí:Tomanec Josef,Slabý Jiří,Páral Roman

Delegát:Křížák Ivo

Sestava Vyškova: Šustr - Sedlmajer - Vintr - Matocha - Lahodný - Dejaleu Franck Vanneck 27min.Ayissi Abega Ghislain Tony - Krejčí - Sečkař 91min.Zbořil - Jeřákek K) - Novotný -Neměček Trenér:Jan Trousil

Sestava Dolního Benešova:CHvěja - Romaněnko 38min.Rulý - Moravec K) - Adamík - Gebauer - Haas - Strakoš 46min.Blahuta - Skroch - Karčmář - Pecucha - Baránek 69min.Labuda Trenér: Marcel Melecký

Hodnocení trenéra domácích: Utkání s Dolním Benešovem, bylo o vůli a touze po vítězství. Chybělo nám pět hráčů základní sestavy a pro zranění odstoupil po pětadvaceti minutách i Franck. Hráči se semkli a poctivým výkonem ve všech řadách položili základ k výhře 2:0. Věřím, že se do pátku někdo z marodů uzdraví. Čeká nás Kroměříž a my chceme uspět i tam. Každým zápasem stahujeme čelo tabulky, a proto se maximálně připravíme na zápas, abychom situaci na špici ještě vice zdramatizovali.

Hodnocení trenéra hostů: Třicet minut jsme s Vyškovem udrželi krok, bohužel pak jsme udělali dvě individuální chyby, které soupeř potrestal. Všechno šlo přes Gebauera. My se teď herně trápíme a dnes jsme neměli na to, abychom tady něco otočili. Venku je těžké dohánět skóre 0:2 a domácí si je taky zkušeně pohlídali. My jsme sice měli náznaky gólových příležitostí, ale nějakou stoprocentní šanci ne.