Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Dne 8.6.2019 28.kolo Mistrovské utkání MFK Frýdek Místek - MFK Vyškov s.r.o. A 2:0 poločas 1:0

MFK Frýdek Místek - MFK Vyškov s.r.o. A 2:0 poločas 1:0

Branky: 28´Mozol, 55´Varadi (P)

Diváků 957

ŽK: 36´Vašíček, 82´Hykel - 34´Novotný, 82´Sečkář

Rozhodčí:Macrineanu - Machač, Vejtasa

Delegát:

Sestava Vyškova: Šustr - Novotný, Malár, Jeřábek (K), Krejčí - Jaroš(32´Langer), Lahodný - Sečkář, Matocha(70´Hirsch), Vintr - Abega (85´Lukášek)

Sestava Frýdku: Kofroň - Hloch, Literák (K), Bialek - Hykel, Mozol, Vychodil, Duda, Hýbl (63´Hruška) - Varadi (90´Mrkvička, Vašíček (75´Gomola)

Hodnocení trenéra Vyškova: V dnešnim zápase jsme byli aktuálně nejlepšímu týmu MSFL vyrovnaným soupeřem. Bohužel se už třetí zápas trápíme v zakončení. V prvním poločase byl Frýdek o něco lepší, my byli zbrklí na míči a proto jsme volili špatná řešení ve finální fázi. Frýdek se dostal do vedení po rychlém protiútoku. Ve druhé půli jsme byli aktivnějším týmem. Zápas se zlomil v padesáté minutě, kdy Abega neproměnil tutovku a v zápětí dostal soupeř dáreček od pana rozhodčího v podobě penalty. Tu Varadi se štěstím proměnil. My zápas dohráli na polovině domácích, ale bohužel nemáme klasického hroťáka, který by přetavil nebezpečné situace v gól. Nejlepším hráčem zápasu byl jednoznačně Lahodný.