Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Hlavní trenér Jan Trousil hodnotí první dvě utkání nové sezóny MSFL

Utkání s Blanskem:

Do zápasu jsme postavili osm nových hráčů. Kluci, kteří nastoupili nás určitě nezklamali. Zklamáním je výsledek 3:1 pro domácí. My jsme si v prvním poločase vytvořili tři tutovky, ale Doležal domácí vždy podržel. Potom jsme si nepohlídali odražený míč po rohu a soupeř šel do vedení. Před koncem poločasu jsme špatně vystoupili na hráče a soupeř nás potrestal druhou brankou. O poločase jsme změnili rozestavení a vystřídali. Vytvořili jsme si tlak a vstřelili kontaktní gól. Zápas se lámal v sedmdesáté minutě, kdy měl Klesa tutovku, kterou na poslední chvili vykopli domáci z brány a vzápětí jsme inkasovali z rohu. Celkově to byl na začátek sezóny kvalitní zápas s pěknou diváckou kulisou.My se musíme z prohry rychle oklepat a už v pátek se pokusit dovést body z Otrokovic.

Utkání s Otrokovicemi:

Byl to zápas, ve kterém jsme byli herně lepší. Vytvořili jsme si dost vyložených šancí, ale v koncovce se trápíme. Z malého vápna jsme třikrát nedali gól, proto vezeme jen bod. Soupeř si vytvořil dvě velké příležitosti ke skórování, ale spolehlivě zasáhl Spurný v bráně. Kvalitní výkon dnes podalo více hráčů. Těší mě nula v defenzivě, děsí nula v ofenzívě. Dnes se cítíme poškozeni hlavním rozhodčím, který nepochopitelně přešel fauly na Němečka v jasných gólových situacích. Němeček po druhém zákroku musel střídat. My ale měli dát góly ze hry. Poděkování patří našim fanouškům, kteří společně s domácím kotlem vytvořili slušnou atmosféru.