Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Mistrovské utkání muži A 12.9.2020 SK Hanácká Slavie Kroměříž - MFK Vyškov A 0:0 poločas 0:0

SK Hanácká Slavie Kroměříž - MFK Vyškov A 0:0  poločas 0:0

diváků 312

ŽK 76min.Hanuš,78min.Moučka

Rozhodčí Černovič Alexandr,Macrineanu Jiří,Volek Stanislav

Delegát:Juřička Jiří

Sestava Kroměříž: Dostál - Zavadil - Tiahlo - Cupák - Votava 66min.Kovář -  - Machálek - Matoušek (K)  - Sedlák 86min.Mustafic  - Štěpánek 77min.Houser  - Plecitý 64min.Červenka  - Vyhlídal Trenér:Bronislav Červenka

Sestava Vyškov:Sova - Sedlo - Hanuš - Moučka 87min.Nieslanik  - Klesa (K) - Simer - Beňa 90min.Pernatskyi - Krejčí - Dittmer 74min.Jaroš  - Jambor - Vintr Trenér:Jan Trousil

Hodnocení utkání,,Tempo bylo hodně velké,zápas měl náboj.Hvalně ve druhém poločase se hrálo na horu dolů.Když stratil jeden tým balon,šel soupeř do otevřené obrany a obráceně.Jinak to byl vyrovnaný,soubojový a bojovný duel.

Prostě obrany tentokrát předčili útok,ale oba mančafry šly za tím,aby utkání zvládli.My i soupeř jsme chtěli vyhrát.Nikdo nehrál zanďoura.Naopak,až do poslední minuty všechno bylo otevřené."řekl trenér Bronislav Červenka