Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

neděle dne 14.10.2018 začátek 15:00hod A1A - FORTUNA MSFL MFK Vyškov - SFK Vrchovina 1:1 poločas 1:0

MFK Vyškov - SFK Vrchovina 1:1 poločas 1:0

branky:43min.Vintr O - 92min.Skalník

diváků 232

ŽK:91min.Tijani - 92min.CHalupa,78min.Michal

Rozhodčí:Křepský Michal,Silný Zdeněk,Gasnárek Michal

Delegát:Beneš Jaroslav

Sestava Vyškova:Kunický - (Sečkař 37min.Přerovský) - Krejčí - (Vintr O 81min.Látal) - (Matocha 61min.Vintr M) - Lahodný - Arsič - Tijani - Jeřábek - Novotný - Němeček Trenér:Jan Trousil

Sestava Vrchovina:Juran - Sklenář - Vícha - CHalupa - Smetana - (Michal 86min.Košík) - Dočekal - Skalník - Zbytovský - Duba - (Duda 81min.Bača) Trenér:Richard Zeman

Hodnocení trenéra Vyškova Jana Trousila ,,V poločase jsme si řekli,že tímto způsobem nemůžeme hrát,že musíme být daleko aktivnější vpředu.Druhá půlka byla z naší strany o dost lepší.Dostali jsme se do hodně šancí.Ale fotbal je o gólech a my jsme je nedali.Díky liknavosti v zakončení jsme neodskočili na dva góly a soupeř nás v poslední vteřině potrestal,"konstatoval zklamaný Jan Trousil

Hodnocení trenéra Richarda Zemana napočítal novoměstských šancí ještě víc,z toho dvě tutové. ,,Vycházeli jsme sice z kompaktního obranného bloku,ale chtěli jsme být i nebezpeční v brejcích a dostávat se do šancí.V přestávce jsme se na hráče zlobil.Myslím,že jsme z těch svých příležitostí měli dát aspoň dva góly.Nakonec jsme se štěstím uhráli bod,ale myslím že zaslouženě.A já jej beru jako pěkný dárek k pětačtyřicetinám," netajil po zápase spokojenost kouč Vrchoviny