Příprava,,A" MFK Vyškov s.r.o. - AFK Tišnov 2:1 dne 10.3 2018dne UT Vyškov

MFK Vyškov s.r.o. ,,A" - AFK Tišnov 2:1 poločas 1:0

Branky:12,47min. 2xGianni - 68min. hosté

Rozhodčí:Vejtasa,Rodina,Hajdík

Diváků:80

Sestava: Vyškova Machalický -(46Sova)- Jeřábek - CHeck - Odehnal - Praks - Němeček - Matocha - (Novotný),Lahodný - Gianni - Přerovský - CHristian -(46Božovič) Studený Trenér:Jan Trousil

Sestava:Tišnov Kunický(46Dang) - Bubeníček - Huška - Sedlo - Halas - Krejčíř - Schneider - Buchta - Pospíšil - Bednář - Švancara Střídali:Lacko- Žáček - Tulaydan- Traore.Trenér:Zdeněk Valnoha

Hodnocení utkání trenéra Vyškova Jana Trousila na generálku jsme postrádali 3 zraněné hráče,šancí dostali další testovaní.Zaujal Giany,který dal 2góly a chci,aby ve Vyškově zůstal.Jinak zápas ukázal,že je Tišnov kvalitní soupeř,který míří zaslouženě do 3ligy.My jsme byli lepší 1.poločas,dali jsme gól,hráli pozorně v obraně a měli slušný přechod do útoku.Ve 2.poločase jsme přidali hned gól na 2:0 a potom jsme nevyužili velké šance.Božovič 2x a Novotný v koncovce selhali.Místo odskočení na 3,4 -0 jsme inkasovali v 68min.branku a od té chvíle přebral Tišnov otěže zápasu a byl až do konce zápasu lepším týmem.

Hodnocení utkání trenéra Tišnova naši kluci zápas odmakali na sto procent.Měli jsme šance,ale chybělo nám jejích proměňování a někdy i finální přihrávka,"konstatoval po zápase trenér Tišnova Zdeněk Valnoha