Příprava MFK Vyškov s.r.o. - 1.SC Znojmo FK 0:3 dne 10.2.2018 UT Vyškov

MFK Vyškov s.r.o. - 1.SC Znojmo FK 0:3 poločas 0:1

Branky 11min Urbančok,60min Vašíček,68min Javůrek

Rozhodčí

Diváků

Sestava Vyškova Machalický(46Kopáček) - Jeřábek - Kuncl - Odehnal(46Krejčí) - Němeček(46Novotný) - Lahodný(46Cvijovič) - Koné- Zoul(46Němec) - Matocha - Přerovský - Božič Trenér Jan Trousil

Sestava Znojma Konvalina - Helísek- Mezlík - Avdič - Cihlář (46 Ambrozek) - Laco (60 V.Švarc) - Dujmanovič - Teplý (46 Javůrek) - Urbančok - Hladík - (46 Štombach) - Vašíček Trenér Leoš Kalvoda

Hodnocení trenéra Jana Trousila Zápas bych rozdělil na dvě části 1.poločas jsme odehráli v rozestavění 3 - 5-2 a v sestavě,která se blíží k tomu,s čím bych chtěl hrát v soutěži.Byli jsme Znojmu rovnoceným soupeřem.Byli jsme nebezpečný dopředu a hráli dobře v obraně.Soupeř nás po jedné akci potrestal,my jsme své akce do gólu nedotáhli.Ve 2.poločase jsme udělali čtyři změny a začali jsme tahat za kratší konec.Někteří hráči měli problém se vyrovnat s tempem soupeře a ten přidal další dvě branky.Celkově jsem se zápasem spokojen,protože mi ukázal,jak jsou hráči schopní držet tempo s 2.ligou sestava z 1.poločasu se blíží tomu,kdo bude nastupovat v mistráku.Tímto zápasem končí střídání hráčů o poločase,ostatní zápasy budeme hrát minimálně 70minut v jedné sestavě,potom budem střídat.

Trenér Kalvoda stále postrádal nemocného Milana Moravce a Ondřeje Machuču,a také zraněného Rosťu Šamánka,do listiny zraněných se bohužel po minulém utkání zařadil táké Oleksiy CHereda.Do zápasového zatížení se naopak po viróze vrátil David Štrombach.Sledovat mohl Znojemský lodivot i testovaného defenzivního hráče Ivana Dujmanoviče.V dresu Vyškova pak odehrál jednu půli Dan Odehnal.Bylo to pro něj vůbec první utkání od zranění v dubnu roku 2017.Úvodní poločas nebyl z naší strany dominantní,přesto jsme se však solidním výkonem propracovali do vedení.Hladík našel v 11minutě ve vápně Dominika Urbančoka a ten se nemýlil.V druhé půli soupeři docházely síly a možnosti na naší straně se tak kupili.Z množství šancí jsme dokázali využít dvě.V 60minutě navázal na svůj gól ze zápasu proti HFK Václav Vašíček a o 8minut později jej napodobil Honza Javůrek,který disponuje v posledních utkáních velice dobrou formou.Jak bylo zmíněno,další šance už zůstaly nevyužity.Těší i druhé čisté konto v řadě,to si tentokrát připsal brankář Jakub Konvalina.

Domácí nemuseli prohrát s nulou.Jenže v závěru Dan Přerovský zase nezvládl volej sám před brankářem a těžko chytatelná hlavička Maneho Cvijoviče prosvištěla těsně nad břevnem.,,Vyškov byl kvalitním soupeřem.Je vidět,že jejích čtvrté místo na podzim v Moravskosleské lize nebyla náhoda.Myslím,že se budou na jaře snažit hrát o postup," dodal Kalvoda.