Příprava MFK Vyškov s.r.o. - 1.SK Prostějov 3:2 dne 2.2.2018 UT Vyškov

MFK Vyškov s.r.o. - 1.SK Prostějov 3:2  poločas 0:1

branky: 47,49min Matocha, 77min Frank Zoue  - 10min Píchal,61min pk.Koudelka

Rozhodčí A.Horváth,Dadák,L.Horváth

Diváků 80

Sestava Vyškova Sova - Jeřábek - Kuncl - Němeček - Novotný - Koné - Matocha - Frank Zoue - Němec - Přerovský - Krejčí Střídali Lahodný - Civovič - Machalický Trenér Jan Trousil

Sestava Prostějova Neoral 46 Jícha - Machynek- Sus 55 Popelka - Rus - Hirsch 15 Sečkař -  73 Marčík - Pančochř 46 Petržela - Langer 46 Fládr - Hapal - Žykov - Píchal 46 Šteigl Trenér Oldřich Machala

Hodnocení trenéra Vyškova Jana Trousila Utkání s vedoucím týmem MSFL byl oboustraně kvalitní.Hrálo se v dobrém tempu.Na začátku utkání byl Prostějov aktivnější,ale do šancí jsme je nepouštěli.Branku jsme dostali po hrubé chybě v rozehrávce.Ve druhém poločase jsme po pěkné akci Matochou srovnali na 1:1.Začali jsme být aktivnější a dobře presovali.Matocha poté po signálu přidal další branku na 2:1.Soupeř vyrovnal z penalty,na 2:2 ale nakonec jsme rozhodli utkání brankou po rohu na 3:2.Celkově dobře fungovala defenziva,ve druhém poločase jsme se zlepšili v útoku a mohli jsme přidat další branky.

Hodnocení trenéra Prostějova Oldřicha Machalu byl opět rozmrzelý ze zoufalé produktivity. ,,Problém nám opět dělala koncovka.My hrajeme,jsme lepší,první poločas měl skončit naším vítězstvím minimálně o dva nebo tři góly,jenže zápas dovedeme do takové koncovky,že prohrajeme.Ve druhém poločase jsme šli snad třikrát na branku v přečíslení,jenže jsme akce ani nezakončili.Samozřéjmě nám chyběl Karel Kroupa,ale to je špatně.Pokud by se mu něco stalo,nejsme momentálně schopní dát gól.Mrzí mě,že ve vápně neumíme řešit situace tak,jak bychom měli.Navíc dostáváme hloupé góly.Z prvního centru,který nám do vápna přiletí v 46.minutě,dostaneme branku.To se ani nedalo považovat za šanci.Žykov je vyhrátý záložník,má dobré přihrávky,spíš musí zlepšit některé návyky,třeba nesmí přestat hrát po faulu,který mu u nás třeba rozhodčí nepískne,"pronesl na adresu nového hráče.