Příprava MFK Vyškov s.r.o. ,,A" - FC Slovan Rosice 1:2 dne 2.3.2018 UT Vyškov

MFK Vyškov s.r.o. - FC Slovan Rosice 1:2 poločas 0:1

branky: 83min. Přerovský - 42mim.Pazourek,68min Foral

Rozhodčí: Popelka,Dadák,Raus

Diváků 40

Sestava Vyškova: Machalický - Jeřábek (46Božovič) -CHeck - Kuncl (10Praks) - Odehnal - Němeček - Lahodný - Koné - Zoul - Matocha - Přerovský (Sova - Krejčí) Trenér:Jan Trousil

Sestava Rosic: Zádrapa (Balčirák) - Černý - Buršík (46 Vitámvás) - Drbal - Šíp - Kugler - Strnad (46 Seliger) - Vaněk (46 Moučka) - Novotný- Pazourek (46Tulaydal) - Přichystal (46Foral) Trenér:Michal Kugler

Hodnocení utkání trenéra Vyškova Jana Trousila do zápasu jsme vstoupili velmi dobře,byli jsme aktivní a 25minutě jsme hráli velmi dobře.Měli jsme šance,Přerovský ani Koné ale branku nevstřelili.Zbytek poločasu jsme odehráli jak staří páni a soupeř nás zaslouženě potrestal vedoucí brankou.Do zápasu jsme se vrátili až v 70minutě,kdy už soupeř vedl 0:2.Po snížení jsme si vytvořili tlak a šance na vyrovnání,ale vyrovnat se nám nepodařilo.Dobře odehrál celý zápas jen CHeck na stoperu,ostatní se zápasem víceméně potrápili.Je to první vážnější varování za celou příprava.Zápas si v týdnu rozeberem.V týdnu dorazí další hráči z Afriky do ofenzivy.Uvidíme,jak rychle se adaptují,aby nám pomohli ve hře dopředu.Na hostování odchází Jan Krejčí do Lanžhota.