Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Příprava MFK Vyškov s.r.o. ,,A" - FK Kozlovice 2:2 dne 24.2.2018 UT Vyškov 11:00hod

MFK Vyškov s.r.o. ,,A" - FK Kozlovice 2:2 poločas 1:0

Branky:30min.Camara,80min.Božovič - 85,88min.Galetka

Diváků 80

Sestava Vyškova Kopáček - Jeřábek - CHeck - Krejčí - Praks - Koné - Buba - Němec - Novotný - Božovič - Camara.Střídal:Zoue. Trenér:Jan Trousil

Sestava Kozlovic Konečný - F.Přikryl - Král - Řehák - Š,Přikryl - Heger - Schlehr - Petržela - Gabriel - Kyselák - Pumprla.Střídali: Zelina - Galetka - Panák.Trenér:Roman Matějka

Hodnocení utkání trenéra Vyškova Jana Trousila zápas byl od začátku vyrovnaný,soupeř hrozil z brejků.Po jednom z nich kopal penaltu,kterou Kopáček chytil.Do poločasu jsme vstřelili vedoucí gól,ale s hrou jsem spokojený nebyl.Dnes dostali šanci hráči,kteří zatím moc vytěžování nebyli a všichni cizinci.Čekal jsem větší zaujetí do hry a nasazení.Zaujal nás testovaný stoper černé pleti.Ve druhém poločase jsme dali v 80minutě pojištovací gól na 2:0.Potom přišla minutovka,kdy jsme vyrobili dvě hrůzostrašné chyby a soupeř vyrovnal.Vzhledem k průběhu zápasu je remíza zasloužená.

Hodnocený utkání trenéra Kozlovic Romana Matějku ,,Po herní stránce jsme spokojen,co se týče přechodové stránky,tvořivosti nebo presingu.Horší už to bylo s produktivitou a tím,že jsme v obraně vytvářeli laciné chyby.Některé situace musíme řešit jednodušším způsobem.Takže víme,na co se ještě zaměřit,zhodnotil utkání.