náhled Fortuna MSFL Muži A

Příprava MFK Vyškov s.r.o.- FC Zbrojovka Brno 1:6 dne 13.1.2018 UT Vyškov

MFK Vyškov s.r.o. - FC Zbrojovka Brno 1:6  poločas 1:3

branky: 6mim. Jeřábek - 1,15pk. min. Pilík,41min.Pavlík,48,58min. Kratochvíl,72min.Koné

Rozhodčí: Popelák,Buček,Lazar

Diváků 150

ŽK - Lahodný - Buchta

MFK Vyškov s.r.o. Kopáček - 46 Machalický

Jeřábek - Smejkal - Krejčí 46 Cvijovič - Němeček - Matocha - Němec 46 Kučera - Lahodný - Novotný - Božovic - Přerovský  trenér Jan Trousil

FC Zbrojovka Brno 1.poločas Floder - Buchta - Pavlík - Javanovic - O.Vintr- Polák - Přichystal - Pilík - Růsek 20 Ashiru - Lutonský - Zikl

2.poločas Floder - Sukup - Kijanskas - Kryštůfek - Vraštil - Sedlák - Ashiru - Krejčí - Kratochvíl  - Juhar - Koné  trenér Roman Pivarník

Hodnocení trenéra Jana Trousila

První půle nebyla z naší strany odehrána špatně.Kluci se nějakým způsobem vyrovnali Zbrojovce. Za stavu 1:1 jsme měli dva tři dobré náznaky,kdy jsme mohli dát na 2:1 míst toho uděláme další hrubku a dostaneme branku z penalky a třetí do šatny. Celkov jsme hostům čtyři branky sami darovali.Ale Zbrojovka byla samozřejme lepší,bylo vidět,že je úplně někde jinde než my.Ale jsem rád,že jsme ten zápas hráli.Pro naše kluky byl poučný.

V praxi si vyzkoušeli,jak se hraje nejvyší soutěž,řekl po utkání trenér Trousil.

Hodnocení trenéra Romana Pivarníka   CHtěli jsme být silní na míči a prosazovat se technicky a po stranách.To se nám dařilo.Samozřejmě vnímám rozdíl dvou soutěží a pokud to prvoligové mužstvo vezme vážně,což my jsme vzali,tak je to pro  soupeře  těžké.Za přístup ale chválím i Vyškov.Byla vidět jejích velká snaha,také chtěli hrát náročně,běhali a napadali nás.Takže velmi dobrý soupeř,zhodnotil zápas trenér Pivarník.