Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Příprava SK Jiskra Rýmařov - MFK Vyškov s.r.o. 4:2 dne 21.1.2018 UT Uničov

SK Jiskra Rýmařov - MFK Vyškov s.r.o. 4:2   poločas 2:0

branky: 4,9 min. Šupák 2, 54min Ondruška, 88min Němec R - 62min Přerovský, 69min Božovič

Rozhodčí Machala,Kučera,Juřata

Diváků 80

Sestava: SK Jiskra Rýmařov:Kameník - Harazin - Němec R - Gyorgy - Kocúr - Furík J. - Furník M. - Němec R. - Dydowicz - Šupák - Ondruška Střídali Furík D. - Fila - Hleba - Vajdík - Tomeček - Baroš Trenér Milan Furík

Sestava: MFK Vyškov s.r.o Machalický - Jeřábek - Many - Krejčí - Novotný - Němeček - Lahodný - Mamadu Kone - Frank - Božovič - Přerovský Střídali Matocha - Měmec Trenér Jan Trousil

Hodnocení trenéra Vyškov Jana Trousila Zápasem s Rýmařovem jsme ukončili kondiční soustředění v Karlově pod Pradědem.V 1.poločase jsme byli horším týmem,všude jsme byli pozdě a hráli velice složitě,což na malé umělce v Uničově nebylo ideální.Soupeř nás po našich chybách v rozehrávce potrestal.Ve 2.poločase jsme šli rozestavení 3-5-2 a začali mít převahu.Soupeř nám odskočil po standartní situaci na 3:0,ale pak jsme dotáhli na rozdíl jedné branky.V závěru jsme měli šance na vyrovnání,ale z brejku soupeř rozhodl.Celkově naše ofenziva předčila naši defenzivu.Hlavně se zatím trápí oba stopeři.Proto se snažíme získat aspoň jednoho zkušeného stopéra.Velice dobře zahrál ve středu zálohy Mamadu Kone.