Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Přípravné utkání A tým 15.7.2020 MFK Vyškov A - SK Hanácká Slavia Kroměříž 2:0 poločas 2:0

MFK Vyškov A  - SK Hanácká Slavia Kroměříž 2:0   poločas 2:0

branky:10min.Langer,37min.(pk.)Simr

Rozhodčí:Pelikán,Malimánek,Dorotík

diváků 120

Sestava Vyškova: Spurný - Oulehla - Hanuš - Krejčí 65min.Pluháček - Němeček - Klesa - Jaroš 46min.Moučka - Langer - Jambor -Nieslanik -Simr Trenér:Jan Trousil

Hodnocení utkání

,,Každý zápas s Kroměřížíje velice dobrý,ať jsou to přáteláky nebo mistráky.Většinou to je boj o jeden dva góly,nebo remízy,nikdy to nedopadne tak,že někdo někoho výrazně přehraje.Dnes to bylo stejné.V poli vyrovnaný zápas,oni byli velice dobří na balónu,my jsme měli přímočařejšíakce akce," byl spokojený trenér Vyškova Jan Trousil

,,V defenzívě jsme úplně propadli.Nedokázali jsme zachytávat rychlé protiútoky soupeře,dovolili jsme mu získávat míče ponaší rozehře a chodit do ryclých protiútoků,které on má nebezpečné.Dopředu to bylo krkolomné v rozehře a bylo tam moc těch ztrát.Ano,nějaké šance jsme měli,ale většinou to byly střední vzdálenosti.A když už jsme se dostali do situace tři na dva,nebo dva na jednoho,tak jsme to vyřešili špatně.Hlavně v prvním poločase tam byla spousta takových akcí,kdy to šlo vyřešit líp,"kritizoval Červenka a odmítl i ,,alibi",že fakticky přece jde o začátek letní přípravy.