Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Přípravné utkání A tým 22.1.2020 SK Hanácká Slavia Kroměříž - MFK Vyškov 2:1 poločas 1:0

SK Hanácká Slavia Kroměříž - MFK Vyškov  2:1 poločas 1:0

branky:Machálek,Silný (pk) -  Oulehla

Sestava Kroměříž:Toman 46min.Kofroň - Bubla 46min.Mlčoch - Zavadil 46min.Matoušek - Tiahlo 65min.Novotný - Fládr 46min.Berčík - Pančochář 46min.Pospšilík - Pospíšil 46min.CHytil - Machálek 46min.Malošík - Kovář 46min.Masař - Červenka 46min.Vasilijev - Mishchuk 46min.Silný Trenér:Bronislav Červenka

Sestava Vyškov:Kvapil - Suli - Smrčka - Klesa - Ždánský - Rudovič  - Femi - Korovikov - Brozovič -  Kiška - Cikryt - Oulehla - Spurný - Jaroš - Langer - Moučka - Staněk  Trenér:Jan Trousil

Ve svižném zápase dvou třetiligových Soupeřů Byli úspěšnější domácí Hanáci.Zpočátku neproměnili několik šancí,ale i tak šli brzy do vedení.Pěknou křídelní akcí s centrem Mishchuka zakončil na přední tyč důrazný Machálek.Další šance na obou stranách zůstaly neproměněny.Ve druhé půli padly dvě branky,na straně domácích rozhodl o jejích výhře Jan Silný.

Velké změny v sestavě kvalitu hry nesnížily.Hosté mohli vyrovnat,ale Langer penaltu po faulu na Jaroše neproměnil.Naopak domácí tu svoji ano,když Femi fauloval ve vlastním pokutovém území Silného.Přes několik šancí hosté stihli už jen snížit na 2:1 po pěkné akci Oulehly.

Hodnocení trenéra Kroměříže:Bylo to oboustranně velmi dobrý zápas.Na to,že jsme teprve druhý týden v přípravě,tak utkání mělo náboj i kvalitu.Hlavně nasazení bylo obrovské.Ve hře byly dobré věci,slušné kombinace i dost šancí.Soupeř sice taky hrozil,ale vyložených šancí jsme si vypracovali o něco víc.Noví mladí kluci ukázali,že na třetí ligu mají.Řekli si i o místo v kádru.Opravdu je musím je všechny pochválit.

Hodnocení trenéra Vyškova: Ani první poločas nebyl špatný,měli jsme dobré střely na branku.Ve druhém poločase jsme víc drželi balón a byli ještě víc ve hře.Zápas měl skončit remízou,protože jsme měli dost šancí.Drůhá půlka byla z naší strany opravdu velice dobrá,a to byli na hřišti jen čtyři hráči z podzimní sestavy. Na hodnocení nových tváří je brzo,i když představy o jejích možnostech už samozřejmě mám,sdělil Trousil