Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Prodej permanentek zahájen, Vyškov nově nabízí i možnost nákupu vlastního dresu!

Prodej a předprodej permanentních vstupenek! 

Před prvním domácím duelem, který je na programu už tuhle sobotu, budete mít možnost na pokladnách zakoupit permanentní vstupenku, která je ohodnocena částkou 450 Kč, pro Seniory pak 350 Kč.

Pokud by měl někdo zájem o nákup permic ještě v týdnu, volejte tel. 723 760 179, pan Neubauer.

 

Nakupte si spolu s permanentkou i nový dres MFK Vyškov s vlastním jménem!

Během sobotního předprodeje permanentních vstupenek budete mít možnost společně s nákupem permanentky možnost objednávky i vlastního dresu od MFK Vyškov. V prodeji budou dvě varianty dresů, bílá a modrá. Akční cena dresu bez čísla je 499 Kč v dospělé verzi, 419 Kč ve verzi juniorské, pokud budete mít zájem o dotisk vlastního čísla, je za příplatek 60 Kč, dvojciferné pak ještě o 60 Kč více. Za dotisk vlastního jména je pak poplatek 80Kč.

Prodej bude formou objednávky spojený se zálohou, o tom, že Váš dres pak bude připraven k vyzvednutí budete dopředu informováni emailem či smskou, každopádně bude připraven nejpozději na následující domácí zápas na pokladnách hlavní tribuny městského fotbalového stadionu.

Nové dresy pro fanoušky budou k dispozici po celou sezónu i bez nutnosti koupě permanentky, avšak za cenu 599 Kč dospělá verze, 499 Kč verze juniorská. Plánujeme otevřít sekci FANSHOP na našem webu, o spuštění této sekce budete včas informováni.