Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Rozhovor s brankářskou jedničkou MFK Vyškov Štěpánem Spurným

 

Štěpáne máte za sebou nerozhodné utkání se Znojmem, jak jej hodnotíte?

"Zápas měl skvělou atmosféru, mám rád, když se hraje pod umělým osvětlením, a naši fanoušci to celé ještě podtrhují tím, jak nás povzbuzují. Je škoda, že jsme neudrželi vedení až do konce, ale herně to byl z naší strany dobrý zápas."

Je to Vaše první sezóna v dresu Vyškova, jak se Vám zde zatím líbí?

"Ve Vyškově se mi líbí, fanoušci dělají výtečnou atmosféru, čehož si skutečně moc vážím, kabina je taky skvělá, styl jaký hrajeme, mi naprosto vyhovuje, cítím se tady moc dobře."

Fanoušci Vás v minulém měsíci zvolili nejlepším hráčem měsíce září, nyní titul obhajujete i za říjen, co pro Vás tohle znamená?

"Je to pro mě znamení, že to co dělám, tak dělám dobře, samozřejmě se neustále snažím posouvat a vyvíjet a tohle je pro mě obrovská hnací síla do další práce. Odezva, kterou si obrovsky cením a jsem za ni moc rád. Tímto bych chtěl zároveň všem poděkovat."

Vzpomenete si, jestli jste někdy v dosavadní kariéře zvítězil v nějaké fanouškovské soutěži?

"V tomto ohledu je to moje premiéra, ještě nikdy jsem v žádné fanouškovské soutěži nevyhrál."

V současné chvíli se nacházíte na jedenácté příčce tabulky MSFL, jaká panuje, při tomto faktu v kabině atmosféra?

"Atmosféra je řekl bych, relativně dobrá chceme vítězit, děláme pro to, co můžeme, a chceme se posunout v tabulce směrem nahoru. Letos je ročník bodově dosti vyrovnaný, a vyšší příčky máme na dosah."

Před Vámi jsou teď poslední dvě kola podzimní části, s jakým cílem do těchto duelů půjdete?

"Rozhodně budeme chtít vyhrát oba zápasy, a uděláme pro to maximum, aby se tak i stalo. Zápasy to budou těžké, ale jsem přesvědčený, že máme kvalitu na to vyhrát a zakončit podzim s šestibodovým ziskem!."

Štěpánovi mnohokrát děkujeme za rozhovor a přejeme mnoho zdaru do závěrečných kol MSFL!