Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Rozhovor s Davidem Němečkem, který zhodnotil jak poslední utkání s rezervou Zlína, tak odhalil jaká panuje v týmu atmosféra.

Po čtyřech kolech máte na svém kontě tři remízy a jednu porážku, jaká je v týmu atmosféra?

"Atmosféra v týmu je taková trochu nervózní, protože už bychom chtěli samozřejmě vyhrát, abychom se mohli odrazit a začít nějakou šňůru vítězství a posunou se na vrchní příčky tabulky, kde bychom se chtěli pohybovat."

V posledním utkání s rezervou Zlína jste sahali po třech bodech, Smékal dokonce vstřelil branku, která však nebyla uznána, co se tam stalo?

"Sahali jsme po nich a taky jsme je měli urvat. Pro nás to byl dobrý soupeř, kde jsme se mohli určitě chytit výhrou. Nikdo asi úplně nechápe, proč gól neplatil, ale to si probereme až u videa, kde se na to podíváme. Je to druhý zápas co rozhodčí rozhodli o našem průběhu zápasu. Co za tím stojí, to nikdo neví."

Co myslíte, že Vám v posledních kolech nejvíce chybělo k tomu, abyste získali tři body?

"Góly, nic víc asi k tomu říct nemůžu."

V sobotu do Vyškova přijede tým z Dolního Benešova, který má na svém kontě zatím pouhý bod, budete si chtít po třech remízách spravit chuť?

"Na to kolik bodů má soupeř se dívat nemůžeme, každý soupeř má něco čím se vyznačuje. Uspět budeme chtít určitě, už by bylo na čase vyhrát, aby se atmosféra trosku uvolnila a nebyla tak nervózní. Potřebujeme dostat mezi sebe tu pohodu, ten klid v zápasech."

Chtěl byste před dvěma domácími duely něco vzkázat fanouškům?

"Rád bych vzkázal, že jsme rádi za jejich podporu i v období, kdy se nám zrovna nejlíp nedaří a určitě se to budeme snažit zvrátit a začít konečně vyhrávat. Zasloužili by si to jak fanoušci, kteří nás podporuji doma i venku tak i my."