Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Rozhovor s kapitánem týmu Michalem Jeřábkem

Pro tento týden jsme pro vás připravili rozhovor s kapitánem Michalem Jeřábkem:

 

Je za vámi velmi úspěšný týden, nejprve jste si ve středu zastříleli ve Valašském Meziříčí a poté jste si v sobotním duelu poradili s Dolním Benešovem, jak to hodnotíte?

Hodnotím to velmi pozitivně, protože jsme tyhle dva zápasy zvládli, jak do ofenzivy, tak do defenzivy a vytvořili jsme si tak dobrou pozici na páteční zápas v Kroměříži.

Marek Vintr v sobotním duelu opět potvrdil, že když je na hřišti, tak je pro soupeře velkou hrozbou, myslíte si, že je pro vás v této sezóně rozdílovým hráčem?

Celé mužstvo pracuje a každý hráč má v týmu nějakou úlohu. Od Marka se očekávají góly a asistence. Marek má teď výbornou formu a všichni jsme rádi, že mu to tam padá.

Výsledkově se vám tento týden dařilo, ale se zraněními je to poněkud horší, mimo sestavu zůstávají Langer, Hirsch, Klesa a v sobotu se zranil i Franck, jak se s tímto zúžením už tak nepříliš širokého kádru potýkáte?

Určitě to ztráta pro tým je, ale myslím si, že na třetí ligu máme dost široký a kvalitní tým. Kluci co nastoupí místo nich se tak mají šanci ukázat a zamotat trenérovi hlavu do dalších zápasů.

V současné chvíli se nacházíte na páté pozici, pouhé dva body za Petřkovicemi, které však budou v úterý ještě dohrávat s Velkým Meziříčím, jak vnímáte vaše postavení v tabulce?

Vždycky může být líp, ale zároveň i hůř. Jdeme s pokorou zápas od zápasu a uvidíme na jaké umístění to bude stačit na konci sezony. Určitě však chceme vytvořit tlak na týmy před námi.

Pro jarní část sezóny jste byl zvolen kapitánem týmu, je to pro Vás čest?

Ano určitě to potěší, že si mě kabina zvolila kapitánem a jsem rád, že můžu dělat kapitána v tak kvalitním týmu.

Máte nějaké osobní cíle pro nadcházející týdny/měsíce?

Osobní cíle si moc nedávám. Ale přeji si, abychom se umístili do třetího místa v tabulce.

Chtěl byste něco vzkázat fanouškům před pátečním veledůležitým utkání s Kroměříží?

Chtěl bych vzkázat, aby nás přijeli podpořit do Kroměříže v hojném počtu a vytvořili dobrou atmosféru. My se jim to budeme snažit vrátit v podobě 3 bodů.