Aktuality

náhled Fortuna MSFL Muži A

Rozhovor s Michaelem Sečkářem

 

Michale, máte za sebou utkání s rezervou Slovácka, jak zpětně hodnotíte tento zápas?

"Tento zápas byl pro nás velice důležitý, abychom se dostali ze spodního pásma tabulky, to jsme splnili na jedničku, soupeře jsme do ničeho nepustili a zaslouženě vyhráli."

Po čtrnácti kolech se nacházíte na jedenácté příčce tabulky MSFL, jak se na tohle postavení díváte?

"Naše postavení v tabulce neodpovídá kvalitě našeho kádru a našim předvedeným výkonům, myslím si, že až na rezervu Baníku jsme byli v každém zápase dominantnější, bohužel nás pořád trápí koncovka. Kdybychom šance proměňovali tak si troufnu říct, že se pohybujeme kolem čtvrtého místa v tabulce."

Jak jste zatím spokojen se svými osobními výkony v dosavadním průběhu sezóny?

"Jsem rád, že mám od trenérů důvěru a to, že mě posunuli na levý kraj obrany, mi jedině prospělo, nerad hodnotím svoje výkony, snažím se odevzdat co nejlepší výkon a byt co nejvíce prospěšný týmu. Myslím, že se ve Vyškově znovu našla super parta kluků, kteří táhnou za jeden provaz… i když se výsledkově nedaří."

Letos jste nakoukl i do světa profesionálního fotbalu, byl jste na zkoušce ve Vlašimi, jak na to vzpomínáte? Čím to pro Vás bylo přínosné?

"S profesionálním fotbalem už mám zkušenosti z Prostějova a Interu Bratislava kde jsem si zahrál druhou ligu. Ve Vlašimi jsme se v létě nedohodli, ale to že jsem se vrátil do Vyškova, neberu jako krok zpět, hodnotím to jako dobrou zkušenost. Pro mladé hráče je důležité pravidelně nastupovat a získávat herní praxi."

Mimo fotbal, jste se začal věnovat podnikání v oblasti oblečení, můžete fanouškům přiblížit o jakou značku/y se jedná a co Váš business obnáší?

"Jedná se o značku Contracor, která si zakládá na kvalitních materiálech a výrobě, všechny střihy si navrhuji sám a výroba je na území České republiky. Věnuji se tomu momentálně třetí měsíc a musím říct, že se to už lidem dostalo do podvědomí a má to vzestupnou tendenci. Momentálně chystám spuštění nového e-shopu a nové podzimní kolekce, jejíž tváří je Jan Bořil ze Slavie Praha. Doposud docházelo k prezentaci a propagaci značky primárně na instagramovém účtu @contracorclothing ."

Je něco, co byste chtěl fanouškům vzkázat před posledními třemi zápasy podzimní části?

"Za tým můžu slíbit, že se pokusíme poslední tři zápasy výsledkově a herně zvládnout. Chtěl bych poděkovat našim skvělým fanouškům, kteří náš tým doprovází a podporují, jak v domácích tak ve venkovních zápasech, i když se doposud výsledkově nedařilo. Za to jim patří velký dík."

Michaelovi děkujeme za poskytnutý rozhovor a přejeme hodně štěstí jak ve fotbale, tak v podnikání!