Tréninky

 

 Pondělí

28.9.

Úterý

29.9.

Středa

30.9.

Čtvrtek

1.10.

Pátek

2.10.

Sobota

3.10.

Neděle

4.10.

 Muži A  MSFL 2020/2021 volno sv. volno trénink tráva  trénink tráva  trénink tráva  MFK Vyškov - Otrokovice tráva  volno  
    16:00 - 17:30hod  16:00 - 17:30hod 16:00 - 17:30hod začátek 10:15   
Muži B 1.A třída sk.B 2020/2021 volno sv. volno trénink   volno trénink  volno  MFK Vyškov B  -  Bučovice 
   

 

18:30 hřiště tráva

 

 

18:30 hřiště UT 

  začátek 10:30hod hřiště Vyškov 
 U19 roč. 02,03 KP 2020/2021 utkání Pustiměř - MFK Vyškov B  začátek 9:30hod sraz 8:40hod hřiště Pustiměř volno trénink 17:00 - 18:20  hřiště Dědice trénink 17:00 - 18:20hřiště Dědice  volno  MFK Vyškov/Dědice - Novosedly Bučovice - MFK Vyškov/Dědice  B  
          začátek 10:00hod hřiště Dědice   hřiště Bučovice
 U17 roč. 04,05 KP +B Tým OFS 2020/2021 utkání  Pustiměř - MFK Vyškov B začátek 9:30hod sraz  8:40hod hřiště Pustiměř  volno trénink 17:00 - 18:20  hřiště Dědice trénink 17:00 - 18:20hod hřiště Dědice volno MFK Vyškov/Dědice - Novosedly  Bučovice - MFK Vyškov/Dědice B
          začátek 12:00hod hřiště Dědice   hřiště Bučovice 
U15 roč.2006 A Tým Divize, B Tým KS,C Tým OFS 2020/2021 volno sv.

 trénink   17:00hod   hřiště Opatovice 

 

volno  trénink  16:45hod hřiště Opatovice 

 

trénink UT Vyškov 16:45hod 

utkání Boskovice -   MFK Vyškov začátek 12:00hod hřiště Boskovice volno
 

trénink 17:00 tráva 

Pustiměř 

volno  trénink 17:00 tráva Pustiměř   volno  utkání Jedovnice - MFK Vyškov  začátek 9:00hod hřiště Jedovnice utkání Jedovnice - MFK Vyškov B začátek 9:00hod hřiště Jedovnice
 U14 roč.2007 A Tým Divize,B Tým KS 2020/2021 volno sv. volno trénink UT 17:00 trénink 17:00 tráva

volno

utkání Boskovice - MFK Vyškov  začátek 10:00hod  hřiště Boskovice   
             
 U13 roč.2008 A Tým SpSM 2020/2021 volno sv.  trénink UT 17:30 volno 

Ondrášovka Cup začátek 13:00hod 

hřiště 1.HFK Olomouc

volno utkání Havlíčkův Brod - MFK Vyškov začátek 10:00hod hřiště Halvíčkův Brod  volno 
             
U12 roč.2009 A Tým SpSM 2020/2021 volno sv. trénink tráva 15:00 Ondrášovka Cup Olomouc 13:00hod  volno 

 

trénink tráva 15:00

utkání Havlíčkův Brod - MFK Vyškov začátek 14:15hod hřiště Havlíčkův Brod    volno 
             utkání Jedovnice - MFK Vyškov B začátek 11:00hod hřiště Jedovnice