MFK Vyškov

Domácí

4:0

ČSK Uherský Brod

Hosté

Poločas:1:0

Konečný výsledek:4:0

Branky: 33.min. Krejčí, 74.min. Matocha, 82.min. Božovič, 88.min Jeřábek.

Hodnocení trenéra Trousila: Zápas s Brodem ukázal, že fotbal nemá logiku. My odehráli dobře jen 1.poločas, ve kterém jsme slušně kombinovali. Soupeř se stáhl na svou polovinu a čekal na brejky. My jsme jim dva nabídli, ale soupeř toho nevyužil. My naopak po dobře zahraném rohu šli do vedení. Potom nevyužili obrovské šance Koudelka a Přerovský.
2. poločas jsme od 50.minuty byli hrozní a soupeř se dostal do tlaku nakopávanými míči. My jsme s tím měli obrovské problémy a jen shodou náhod soupeř zápas neotočil. Po střídání se hra od 70.minuty vyrovnala a my přidali další branku, která nás uklidnila. Potom už soupeř hru otevřel a my přidali další branky. Celkově se musíme zlepšit v defenzivě a agresivitě. Výborný zápas sehrál opět Lahodný.

Sestava domácí: Klimeš, Rapouch (64. Novotný), Studený (87. Hodinář), Bennett, Přerovský (75. Božovič), Matocha, Koudelka, Lahodný, Krejčí, Jeřábek, Němeček

Sestava hosté: Červinka, Hruboš, Holík (86. Pavelka), David, Šálek, Mančík (70. Gettler), Dolina, Sklenář, Vrága, Nevařil, Michalec (80. Pochylý)