>

Aktuality

náhled Mladší žáci MSŽD - U14 sk.D

17.kolo Dne 31.3.2018 11:45hod tráva Podolí SK Líšeň - MFK Vyškov s.r.o. U14 3:1

SK Líšeň - MFK Vyškov s.r.o. U14  3:1 poločas 1:1

Branky:27min.Sádecký Tomáš,46min.Hoda Vít,61min.Pochylý Lukáš - 6min.Čtvrtníček Michal

Diváků:25

Rozhodčí:Šmíd,Hanáková,Půček

Sestava:Pernica - (Spáčil 36 Crhounek) - (Najman - 36Ibraimi) - Klepáček - (Petroušek 55 Hrabovský)- Murányi - Čtvrtníček - (Derka 36 Pušpacher) - A.Kříž 54 Ševčík) - Moural - (M.Kříž 54Šenk) Trenér:Tomáš Petržela,Vedoucí:Roman Olejníčekv

Hodnocení trenéra Vyškova: Do prvního poločasu jsme vstoupili povedenou akcí která nám zajistila vedení 1:0.Po zbytek poločasu se hra odehrávala převážně na naší polovině,kdy jsme soupeře ohrožovali z rychlých protiútoků.Bohužel jsme vedení neudrželi a do šaty se šlo za stavu 1:1.Soupeře vstřelená branka nabudila a v druhém poločase nás zatlačil.Přes dobré bránění jsme se nevyvarovaly stále se opakujících chyb v obraně které soupeř potrestal dvěma góly.Hráčům děkuji za obětavý výkon a přeji v příštích utkání lepší výsledky.