>

Aktuality

náhled Mladší žáci MSŽD - U14 sk.D

19.kolo Dne 15.4.2018 11:45hod UT Havlíčkův Brod - FC Slovan Havlíčkův Brod MFK Vyškov s.r.o.U14 1:4

FC Havlíčkův Brod - MFK Vyškov s.r.o. U14  1:4               poločas 0:1

Branky:51min Piskáč Ondra - 5,57,61Čtvrtníček Michal,67min.Pušpacher Milan

Diváků:22

Rozhodčí:Hospodka Jakub,Denev Alex,Hloušek Vít

Sestava:Pernica - (Najman 46min Šenk) - Pušpacher - Murányi - A.Kříž - (Masařík 32min.Ibraimi) - (Schweidler 36min.Spáčil) - Petroušek - (M.Kříž 36min.Ševčík) - (Wachtel  36min.Crhonek)- Čtvrtníček Trenér:Jan Wachtel Vedoucí:Roman Olejníček

Hodnocení trenéra:Utkání jsme začali aktivně což se zúročilo v 5minutě utkání,po atakování domácího brankáře našími útočníky se k míči dostal Čtvrtníček a vstřelil první branku utkání.Bohužel,po vstřelené brance jsme začali být pasivní a soupeř nás důraznou hrou přehrával,avšak stav utkání se nezměnil.Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji i přes velmi tvrdou hru domácích jsme si vypracovali mnoho šancí avšak branku vstřelil soupeř z protiútoku v 51minutě.Velmi nám pomohla rychlá odpověď,hned 6 minut po vstřeleném gólu dostal pěkný míč za obranu Čtvrtníček a sólovým únikem dostal náš tým do vedení.V 61 minutě se takřka totožná akce opakovala a vedli jsme o dva góly.Posledních deset minut zápasu jsme hráli jenom na polovině soupeře a tlak na soupeře se stupňoval.Poslední gól utkání vstřelil střelou z 20m Pušpacher.Náš tým si dnešní výhru doslova vybojoval,hráči předvedli výborné herní nasazení.