>

Aktuality

náhled Muži "A" - F:NL

Boj o body pokračuje, Vyškov míří do Varnsdorfu

Páté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti sobě posílá severočeský Varnsdorf a jihomoravský Vyškov. Souboj pátého s šestnáctým celkem začíná v neděli v 17:00 a sledovat jej budete moct prostřednictvím portálu Onlajny.com.

Varnsdorf se v dosavadním průběhu soutěže představil ve čtyřech ligových kláních. Dvě z nich, proti pražským soupeřům v podobě Viktorie Žižkov a rezervy Sparty, dokázal vyhrát a proti exligové Příbrami oslavil remízu. I proto okupují hráči Varnsdorfu krásnou pátou příčku tabulky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Ofenzivní silou Varnsdorfu je čtyřbrankový Bojan Dordič, který se drží na sdílené první příčce v tabulce střelců celé soutěže. Jistotou v brance nedělního soupeře Vyškova je Adam Richter, který se mezi tři tyče postavil ve všech čtyřech utkáních a inkasoval v nich šest branek.

Vyškovské fotbalisty trápí v letošní sezóně především produktivita. Tým okolo kapitána Michala Klesy dokáže velkou část zápasu trápit svého soka svou aktivitou, ale v okamžiku, kdy přijde na řadu střílení branek, tak se Vyškov začne trápit. „Začíná na nás postupně doléhat, že se nám nedaří prolomit střeleckou smůlu. Snad se to teď zlomí ve Varnsdorfu, dáme dva tři góly a bude to lepší, protože šance opravdu máme. Ale góly nejsou,“ smutnil po zápase s Táborskem záložník Ondřej Vintr.

Vyškov tak zatím okupuje šestnáctou příčku tabulky F:NL a s bilancí tří proher a jedné remízy. Ve čtyřech zápasech zaznamenal Vyškov pět inkasovaných branek a pouze dvě vstřelené. Jeden získaný bod řadí Vyškov na poslední příčku tabulky.

Utkání pátého kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY bude řídit Petr Hocek, na čarách mu budou asistovat Michal Novák a Lukáš Matoušek.