Aktuality

náhled Starší dorost MSDD - D st. U19

Dne 24.9.2022 starší dorost U19 MFK Vyškov - SK Líšeň 2:4 poločas 0:4

MFK Vyškov - SK Líšeň  2:4 poločas 0:4

branky:66,72min.(pk.) Vráblík Vojtěch - 3min.Navrátil Tomáš,18min.Cupal Jakub,21min.Štoss Sebastian,34min.Duchoň Ondřej

Diváků 80

Rozhodčí:Petrásek Jan,Doležal Marek,Stuchlík Vladislav

ŽK: hosté Špilka Denis

Sestava Derka 86min.Havelka - Šenk - Formánek (K) - Hořava - Pučan - Prachař 86min.Hanulík - Murányi - Zajíček 86min.Procházka - Petroušek 12min.Gregor - Vráblík - Tesáček 46min.Růžička Trenér:Jaroslav Liška,Vedoucí:Libor Nečas

Hodnocení utkání Už dříve jsem řekl,pokud máme hrát s kluby které jsou v popředí tabulky vyrovnanou partii musíme podat výkon na hranicí naších možností.To se nám v první půli příliš nedařilo.Někteří hráči měli velký respekt,v osobních soubojích jim chyběl důraz a byli jsme pasivní.Ani přechodová fáze nebyla příliš konstruktivní a přesná.K tomu se přidali chyba,po níž se soupeř dostal do vedení.Kdyby poločas skončil 0:1 bylo by to pro nás přijatelnější,ale dostali jsme ještě tři branky do šatny.Druhý poločas se všechno zlepšilo a naše hra byla výborná.Naopak směrem dopředu kluci předvedli výborné akce a několikrát jsme se dostali k výborným možnostem a do zakončení.V druhém poločase jsme si vytvořili uzemní převahu,bohužel nám v některých momentech chyběl vetší klid a lepší vyhodnocení situace,které jsme řešli zbrkle.Kluci si za druhý poločas zaslouží pochvalu,avšak o naší prohře rozhodlo oněch 22minut prvního poločasu.