>

Aktuality

náhled Muži "A" - F:NL

Hodnocení utkání s Velkým Meziříčím trenérem Trousilem

Hráli jsme na hřišti 1. týmu MSFL. Zápas měl svou kvalitu s velmi dobrými individuálními výkony. Do zápasu jsme vstoupili dobře. Koudelka měl velkou šanci v 8. min., ale branku nedal. Ta přišla až v 15. min. po dobře zahraném rohu, kdy se krásně trefil Krejčí. Pak domácí přidali v útočné fázi a začali nás přehrávat po naší levé straně Dolejšem. Nebezpečné akce domácích pak zneškodnil velmi dobře chytající Kollár. Ve 30. min. jsme neuhlídali Simra, který vyrovnal. Na konci poločasu trefil Koudelka břevno a Mezlík ve vyložené šanci překonal Kollára, ale Jeřábek na brankové čáře vykopl míč z prázdné branky.

 

Ve 2. poločase si vytvořili domácí dvě velké šance, ale jednou netrefili branku a při druhé je vychytal Kollár. V 70. min. jsme trestuhodně zahodili obrovskou šanci, kdy Božič z metru trefil břevno prázdné branky.

Celkově musíme být s bodem spokojeni. Je to plusový bod z venku. Velmi dobře zahráli Kollár, Krejčí, Jeřábek, Lahodný, Koudelka. Spokojenost je i se střídajícími hráči, Novotným a Studený, kteří zvládli zápas velmi dobře a řekli si o místo v základu pro páteční utkání s Prostějovem.