>

Aktuality

náhled 1.A třída sk.B Muži B

Mistrovské utkání B tým dne 21.8.2022 MFK Vyškov B - FK Valtice 5:1 poločas 2:0

MFK Vyškov B - FK Valtice 5:1 poločas 2:0 

branky:35,74min.Ouattara Dao Ismael Stephane,45min.Kratochvíla David,66min.Lička Josef,90min.Vráblík Vojtěch - 59min.Barvíř Tomáš

Diváků 57

Rozhodčí:Bábíček Radek,Klulíšek Přemysl,Julínek Jakub

Delegát:Dofek Ladislav

ŽK 40min.Alassane Traore - 43min.Slavík Marek 

Sestava:Kvapil - Mach (K) - Ress - Klimeš 89min.Formánek - Kučera 73min.Moural - Abdellaoui Bakr Sadiq - Moučka - Alassane Traore - Ouattara Dao Ismael Stephane - Lička J. 89min.Vráblík - Kratochvíla přp.Rusiňák,Petroušek,Ambroz,Derka Trenér:Jaroslav Liška,Vedoucí:Libor Nečas

 

Hodnocení utkání: V dnešním utkání jsme přivítali mužstvo Valtic. Od úvodu utkání jsme drželi dobře míč a vytvořili jsme si několik slibných příležitostí. Hosté hrozili jen z brejků a z nákopů na naši polovinu hřiště. Dlouho nám trvalo než jsme vstřelili branku. Poprvé se nám to povedlo v 35 minutě. O deset minut později jsme zvýšili na 2:0, což bylo klíčové s ohledem na vývoj utkání. 

Ve druhém poločase hosté snížili na rozdíl jediné branky, ale my jsme odpověděli o 7 minut později brankou na 3:1, což bylo hrozně důležité. Může nás mrzet, že jsme neproměnili spoustu šancí, které jsme měli, ale výsledek je nakonec pro nás skvělý. Mužstvo Valtic mělo také tři gólové možnosti, ale naši obránci pracovali velice dobře a nedovolili už hostům skórovat. 

V dnešním utkání jsme byli posíleni hráči z A mužstva a na kvalitě utkání se to projevilo. Dokázali tomu dát náboj a jejich spolupráce se zbytkem mužstva byla skvělá. Je potřeba všem hráčům poděkovat za výkon a nasazení v utkání.