>

Aktuality

náhled 1.A třída sk.B Muži B

Mistrovské utkání dne 13.8.2022 SK Vojkovice - MFK Vyškov B 3:2 poločas 3:1

SK Vojkovice - MFK Vyškov B  3:2 poločas 3:1

Branky:36min.Zeman Lukáš,37min.Řehola Martin,40min.Jordan Michal - 29,60min.Alassane Traore

Rozhodčí:Daniel Petr,Hanák Radim,Šenkýř Petr

ŽK:54min.Papoušek Marek,58min.Zeman Radim - 82min.Kvapil Aleš

Diváků 100

Sestava SK Vojkovice Hubáček - Ryšánek - Mrkvica - Chrástek - Jordan 74min.Hanzlík - Hýsek (K) - Řehola 46min.Kubeš - Papoušek - Pařízek 80min.Smejkal - Zeman R - Zeman L 67min.Mlý Trenér:Aleš Teiner

Sestava MFK Vyškov B Kvapil - Formánek 70min.Ambroz - Lička M - Murányi - Kučera 83min.Petroušek  - Mach (K) - Alassane Traore - Ress - Rusiňák 65min.Vráblík - Lička J - Moural přip.Šenk,Zajíček,Derka Trenér:Jaroslav Liška,As.Jan Wachtel,Vedoucí:Libor Nečas

Hodnocení utkání: První prohra v novém ročníku byla naprosto zbytečná a nezasloužená. Mužstvo podalo velice dobrý výkon v utkání ve Vojkovicích.

Hned v úvodu utkání jsme měli velkou šanci, když se ve velkém vápně objevil Ondra Moural, ale nepodařilo se mu prostřelit bránícího hráče. Domácí měli v úvodu utkání několik standardních situací se kterými jsme si dokázali poradit. Ve 29 minutě jsme podnikli rychlý protiútok z kterého Alassane Traore vstřelili úvodní branku utkání. V 35 minutě jsme měli obrovskou šanci, když jsme podnikli další protiútok na domácí branku, ale bohužel se nám nepodařilo míč dopravit do sítě domácích. Byla to stoprocentní šance. Potom následovalo našich černých 5 minut v utkání, během kterých jsme inkasovali tři branky. První dvě branky padly po hrubých chybách, které jsme udělali. Třetí branka padla po střele z 25 metrů, kdy jsme opět špatně rozehráli míč a domácí hráč toho dokázal využít a střelou na zadní tyč dovršil obrat.

Ve druhém poločase jsme domácí téměř nepustili na naši polovinu hřiště. Vytvořili jsme si obrovský tlak a domácí pouze odkopávali míče na naši polovinu. Měli jsme tam spoustu situací, které volaly po gólech. Snížit se nám podařilo až v 60 minutě po přímém volném kopu Alassane Traoreho. I přes velkou snahu všech hráčů se nám již nepodařilo vstřelit vyrovnávací branku. Domácí měli v některých situacích i veliké štěstí. Přesto musím hráče pochválit za to, jak utkání odehráli.