>

Aktuality

náhled Starší dorost MSDD - D st. U19

Mistrovské utkání dne 17.4.2022 U19 FC Ivančice -MFK Vyškov/Dědice 2:1 poločas 2:1

FC Ivančice - MFK Vyškov/Dědice  2:1 poločas 2:1

branky: 19,42min.Kožnar Martin - 31min.Ress Michal

Diváků 60

ŽK:56min.Zourek Matěj

Sestava:Derka - Tesáček - Murányi - Zourek 61min.Zajíček - Formánek - Moural 87min.Růžička - Ress (K) - Klimeš 75min.Šenk - Petroušek - Alassane - Vráblík 61min.Zouhar přip.Holomek,Pernica Trenéři:Jaroslav Liška a Jan Wachtel,Vedoucí:Libor Nečas

Hodnocení utkání: Utkání nám tentokrát výsledkově nevyško.I přes velkou územní převahu jsme ze slibných příležitostí 10,22minutě nedokázali vstřelit branku a vytvořit si větší počet vyložených šancí.V útočné třetině jsme hráli pomalu a chybělo i více náběhů za obranu.Soupeř využil dvě šance,které jsme mu nabídli po naších chybách.O výsledku rozhodly v Ivančicích tři faktory:náš neustávající problémy s proměňováním šancí,menší důraz před brankou a také individuální chyby.Protože ty se dnes podepsaly na všech obdržených brankách.

Vše musíme hodit za hlavu a připravit se na další utkání které hrajeme v sobotu doma proti Boskovicím