>

Aktuality

náhled Starší dorost MSDD - D st. U19

Mistrovské utkání dne 19.6.2022 U19 MFK Vyškov/Dědice - AFK Tišnov 5:2 poločas 3:1

MFK Vyškov/Dědice - AFK Tišnov 5:2 poločas 3:1

branky: 1min.Ress Michal,3min.Tesáček Filip,4min.Zourek Matěj,82min.Růžička Maxim,90min.Zimmermann Patrik - 40min.Lutonský Tomáš,53min.Svoboda Filip

diváků 121

Sestava:Pernica 46min.Derka - Tesáček 62min.Vráblík  - Murányi - Zourek 62min.Zajíček - Formánek 48min.Šenk - Moural 79min.Holomek- Ress (K) - Klimeš 71min.Gregor - Petroušek 62min.Růžička - Wachtel - Zimmermann Trenéři:Jaroslav Liška a Jan Wachtel,Vedoucí:Libor Nečas,Masér:Martin Pliska

Hodnocení utkání

Začátek utkání nám vyšel nad očekávání.Ve 4minutě jsme vedli už 3:0

V prvním poločase jsme měli i další šance,které jsme ale bohužel nevyužili a tak přišel trest kdy hosté dali branku na 3:1

A hned po přestávce hosté znížili na rozdíl jedné branky.Poté jsme se navrátili ke své hře a zápas dotáhli do vítězného konce.