>

Aktuality

náhled Starší dorost MSDD - D st. U19

Mistrovské utkání dne 26.3.2022 U19 MFK Vyškov/Dědice - Veselí/Strážnice 2:0 poločas 2:0

MFK Vyškov/Dědice . Veselí/Strážnice 2:0 polořas 2:0

branky:5,38min.Adam Kříž

Diváků 70

Rozhodčí:Urbánek Jiří

Sestava:Derka - Tesáček - Murányi - Zourek - Šenk 82min.Růžička - Petroušek - Ress (K) - Klimeš - Zouhar 73min.Gregor - Kříž 70min.Zajíček - Vráblík 85min.Holomek Trenér Jaroslav Liška,Vedoucí:Libor Nečas,Maser Martin Pliska

Hodnocení utkání:

,,Bylo to těžké utkání,ve kterém si hráči sáhli na dno.Bylo to hodně fyzicky máročné.protože Veselí/Strážnice hrálo výborně,drželi míč,nevyhazovali zbytečně míče a navíc velmi dobře presovali.Pro náš tým to bylo dost složité.Vyhra v takovém utkání je hodně cenná.Je vydřená a taková chutná kolikrát víc.Skvěle nám zahrála zadní řada spolu s brankářem a defenzivní hráči.Naproti tomu jsme na rozdíl od utkání v Medlánkách velmi dobře řešili situace v poslední třetině hřiště a dokázali jsme si vypracovat dost šancí.