>

Aktuality

náhled Starší dorost MSDD - D st. U19

Mistrovské utkání dorostu U19 dne 30.4.2022 FC Slovan Rosice - MFK Vyškov/Dědice 1:1 poločas 1:0

FC Slovan Rosice - MFK Vyškov/Dědice 1:1 poločas 1:0

branky:3min.Mutina Tadeáš - 77min.Ress Michal

Diváků 68

Sestava:Pernica - Tesáček - Murányi - Petroušek - Moural - Zajíček - Alassane - Klimeš 22min.Aujeský - Vráblík 65min.Ress - Zimmermann - Wachtel 79min.Gregor přip.Šenk,Holome,Havelka,Růžička,Stuchlík Trenéři.Jaroslav Liška a Jan Wachtel,Vedoucí:Libor Nečas,Maser Martin Pliska

Hodnocení utkání:

V první řadě jsem rád za výrazné zlepšený výkonu v porovnání s předchozím zápase proti Boskovicím,protože dnes proti nám stál zatím nejkvalitněší soupeř.Zápas měl díky kvalitě a intenzitě hry divizní parametry a k vidění byly i některé vynikající individuální výkony.Oba týmy se prezentovaly svou typickou hrou.My kombinačním pojetím,domácí těžili především z brejků.Samozřejme bychom byli rádi raději za vítězství,ale remízu,která korenspondovala,s průběhem hry přijímáme.

V 88minutě jsme neproměnili penaltu ale já bych to nesváděl na zahozenou penaltu,to se stane.Měli jsme dnes opět hodně šancí a měli jsme je proměnit.Teď se musíme soustředit na další utkání co budou.

Dnes musím hráče pochválit za výkon.Ještě je potřeba pochválit Míšu Resse že dojel na utkání když v Brně ráno psál přijimačky na vyskou školu a dojel na 25minut utkání a dal branku na 1:1 moc si toho vážím.