>

Aktuality

náhled Starší dorost MSDD - D st. U19

Mistrovské utkání starší dorost U19 dne 22.5.2022 MFK Vyškov/Dědice - Slovan Slatina 5:0 poločas 1:0

MFK Vyškov/Dědice - Slovan/Slatina 5:0 poločas 1:0

branky:41min.Zajíček Ondřej,50min.Kříž Adam,60min.Vráblík Vojtěch,82min.Moural Ondřej,87min.Zourek Matěj

Diváků 50

Sestava:Pernica 83min.Havelka  - Tesáček F 75min.Šenk - Murányi - Formánek 65min.Zourek  - Zajíček - Moural - Ress (K) - Klimeš 79min.Tesáček M - Vráblík 78min.Stuchlík - Wachtek 83min.Holomek - Kříž 65min.Růžička Trenéři:Jaroslav Liška a Jan Wachtel,Vedoucí:Libor Nečas,Masér:Martin Pliska

Hodnocení utkání:Pozornou a zároveň aktivní defenzívou jsme dnes položili základ k vítězství.Slovan/Slatinu jsme presinkem nutili k nakopávaným míčům,které se nám dařilo uhrávat,nebo dobírat.Zároveň jsme odehráli zápas s minimem standardních situací na vlastní polovině.Jsem rád,že se nám ve druhém poločasu podařilo vstřelit branky ze hry,protože s proměňováním šancí jsme se delší dobu potýkali.Nejvíce si však cením celotýmového pojetí,díky kterému jsme zvladli odehrát třetí zápas po sobě s nulou.Věřím,že na to navážeme i v dalších zápasech.