>

Aktuality

náhled Starší dorost MSDD - D st. U19

Mistrovské utkání starší dorost U19 Ráječko Rájec Jestřebí - MFK Vyškov/Dědice 1:2 poločas 1:0

Ráječko Rájec Jestřebí - MFK Vyškov/Dědice  1:2 poločas 1:0

branky: 31min.Souček Jan - 66min. Kříž Adam,90min.pk Murányi Michal

Diváků 30

Rozhodčí:Jurča Lukáš,Stančík Martin,Hlavička Lukáš

ŽK: 90min.Kuchař Matyáš,1min.Mikulášek Miroslav,84min.Ševčík Jan - 75min.Klimeš Jiří,90min.Klimeš Jiří

90min.ČK Klimeš Jiří

Sestava:Deka - Tesáček - Murányi - Zourek - Formánek - Petroušek 46min.Zajíček - Ress (K) -Klimeš - Zouhar 75min.Šenk Radek - Bělík 84min.Gregor - Kříž přip.Pernica Trenér:Jaroslav Liška,Vedoucí Libor Nečas,Maser Martin Pliska

Hodnocení utkání:

Za výkon ve druhé půli je potřeba kluky pochválit.Šli si silně za vítězstvím a dokázali otočit nepříznivý vývoj.Z vypracovaných přiležitostí jsme byli dvakrát úspěšní,nicméně naše produktivita má stále ještě prostor k výraznému zlepšení.Na to se v tréninku zaměříme.Tématem také jsou přechodové fáze,kdy musíme rychleji reagovat na naše ztrátu a nenechat soupeře jít do naší otevřené obrany.V každém případě jsme rádi,že jsme uspěli.

Kluci opravdu hrábli a zaslouží zase pochvalu,že utkání otočili z nepříznivého stavu v náš prospěch.Radost byla po utkání velká