>

Aktuality

náhled Starší dorost MSDD - D st. U19

Mistrovské utkání staršího dorostu dne 29.5.2022 Dubňany/Mutěnice - MFK Vyškov/Dědice 0:8 poločas 0:1

Dubňany/Mutěnice - MFK Vyškov/Dědice 0:8  poločas 0:1

branky: 2,53,74min.Zimmermann Patrik,60,77,81min.Ress Michal,85min.Klimeš Jiří,90min.Moural Ondřej

Diváků 25

Sestava: Havelka 77min.Pernica - Tesáček - Murányi - Petroušek 70min.Šenk  - Zajíček 60 min.Zourek- Moural - Ress (K) - Klimeš - Zimmermann 77 min.Gregor - Wachtel 77min.Holomek - Kříž 73 min.Růžička Trenéři:Jaroslav Liška a Jan Wachtel,Vedoucí:Libor Nečas,Maser:Martin Pliska

Hodnocení utkání:Do utkání jsme dnes vstoupili velmi vlažně i když jsme dali v první min.branku.Opticky se zdálo,že jsme soupeře zatlačili do obrany,ale naše hra postrádala potřebné tempo,důraz a nasazení.Bohužel jsme ale nedokázali měnit rytmus a styl hry.Hrali jsme převážně středem hřiště,který byl zhuštěný.V dalším průběhu prvního poločasu jsme si ještě vytvořili několik dobrých gólových příležitostí,které se nám nepodařilo přetavit v branky.Do šaten jsme tak šli s náskokem jednoho gólu.

Drůhý poločas byl z naší strany o poznání lepší.Kluci předvedli několik dobrých rychlých akcí po křídlech,které přetavili v branky.Další góly jsme dali po standartkách.

Všem hráčům patří poděkovat za druhý poločas byl velice dobrý.