>

Aktuality

náhled Starší dorost MSDD - D st. U19

Mistrovské utkání staršího dorostu dne 5.6.2022 MFK Vyškov/Dědice - FC Kyjov 1919 9:1 poločas 6:0

MFK Vyškov/Dědice - FC Kyjov 1919  9:1 poločas 6:0

branky:5,22min.Klimeš Jiří,9min.Ress Michal,14min.Kříž Adam,24,42min.Zimmernann Patrik,61min.Vráblík Vojtěch,74 (pk.),79min.Wachtel Jan - 52min.Stříž Martin

Diváků 53

Sestava:Pernica 75min.Havelka - Tesáček - Murányi - Zourek 57min.Šenk - Moural - Ress (K) 76min.Holomek - Klimeš 60min. Peroušek - Zimmermann 43min.Vráblík - Wachtel - Kříž 46min. Zajíček Trenéři:Jaroslav Liška a Jan Wachtel,Vedoucí:Libor Nečas,Masér:Martin Pliska

Hodnocení utkání:Po celé utkání jsme jasně dominovali,hráli aktivně se snahou o rychlé kombinace hlavně v křídelném prostoru.Toto se nám dařilo a prosadili jsme se i střelecky,i když další šance zůstaly nevyužity.Jsem rád,že jsme nepolevili z nastaveného trendu ani za již rozhodlého stavu a po celých 90minut byli aktivní.

Celému týmu patří velká pochvala za přístup k utkání.